Закарпатська область

Служба автомобільних доріг у Закарпатській області повідомила, що в перші дні нового 2023 року дорожники підрядних організацій ТОВ “ШБУ-77” та інших, які не називаються, виконували аварійне усунення ямковості на двох важливих міжнародних автомагістралях області: ♦ М-08 “Об’їзд м. Ужгорода – КПП «Ужгород»” та ♦ М-06 “Київ – Чоп”.

Необхідність робіт пов’язана з великим транспортним навантаженням на цих дорогах і температурними перепадами. Хоча точні локації не зазначаються, але з оприлюднених світлин бачимо, що мова про ділянки доріг, де дорожнє покриття не оновлювалося багато років. Ремонт проводиться холодними асфальтобетонними сумішами, що припустимо державними нормативами для ямкового ремонту в зимовий період.

З нещодавніх новин з Закарпаття на нашому сайті: на гірській частині траси Н-09 завершували ремонтувати підпірну стіну, у Берегівському районі покращують узбічча та водовідведення на дорозі М-25, ремонтували дорогу Т-07-19 на межі Хустського та Берегівського районів, біля Сваляви дорожники робили підпірну захисну стінку на місцевій дорозі, у Перечині були відновлені ремонтні роботи на мості через річку Уж, після ремонту відкритий для руху Вилоцький міст.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар