Ужгородський район, Закарпатська область

За повідомленням першого заступника очільника Закарпатської ОВА Мирослава Білецького, в Ужгородському районі Закарпатської області відремонтували місцеву дорогу ♦ С-071201 “Ужгород – Ярок”. Ремонт проведений на 4-кілометровому відтинку від с.Циганівці до ужгородського мікрорайону Горяни.

Посадовець підкреслив, що в 2022 році, через повномасштабні військові дії проти російських загарбників, держава не виділяла коштів на ремонти місцевих доріг. Тож весь тягар фінансування таких робіт повністю ліг на бюджети області та місцевих громад.

Як ми можемо побачити з оприлюднених світлин, цю дорогу дуже умовно можна віднести до доріг з твердим покриттям. Переважно, її вкриває щебінь, просякнутий бітумом. Місцями спостерігаються залишки дуже старого асфальту. Зараз на ній зроблений ямковий ремонт: підсипано нового щебеню, додано бітумної емульсії та все це вкатано котками. Це дозволить дорозі, з огляду на невеликий трафік, “протриматися” до того моменту, коли ситуація в країні дозволить провести на ній повноцінні ремонтні роботи з заміною основи дорожнього одягу та з влаштуванням шару сучасного асфальтобетону.

З нещодавніх новин з Закарпаття на нашому сайті: активно, ділянку за ділянкою, ремонтують міжнародну трасу М-06 “Київ – Чоп”. Ще, в межах підготовки до нового навчального року, були посилені роботи з нанесення дорожньої розмітки пішохідних переходів на трасі Н-09 в поряд зі школами. Також щойно “Укрзалізниця” відновила дві дільниці залізничного шляху до румунського кордону, які не використовувалися понад 10 років.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар