Запорізька область

Нажаль, у зв’язку з військовими діями, Запорізька область сьогодні не дуже часто тішить нас позитивними інфраструктурними новинами. Адже вона є прифронтовою, а значна її частина знаходиться під окупацією. А ще до кінця січня цього року Запоріжжя було в лідерах популярності інфраструктурного контенту завдяки своєму знаменитому Мега-Мосту. Тим приємніше нарешті побачити у новинній стрічці звістку про те, що й зараз у славетному козацькому краї лагодять шляхи, які конче потрібні нашій героїчній армії та місцевим мешканцям.

У зв’язку з необіхдністю належного забезпечення потреб фронту, шляхів евакуації населення та доставки гуманітарних вантажів для місцевих населених пунктів, наразі триває ямковий ремонт доріг Новомиколаївського району і, зокрема, територіальної дороги ♦ Т-04-08 “Павлоград – Васильківка – Новомиколаївка – Оріхів – Токмак”. Пневмо-струменевим методом компанії ТОВ “Дорремтехнології” та ТОВ “Промбудінновації”, на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, виконують ліквідацію ямковости на 18-кілометровій ділянці дороги між селами Софіївка та Терсянка. На поточний момент опрацювання відтинку Софіївка-Новомиколаївка завершено. Роботи проводяться десь між Новомиколаївкою та Терсянкою.

Ділянка ремонту на мапі бойових дій на 5 липня 2022 року

Щоб краще зрозуміти, яке важливе значення мають сьогодні дороги цього району, і наскільки небезпечну роботу щоденно виконують дорожники, слід зазначити, що, станом на 5 липня відстань від Новомиколаївки до найближчої межі захопленої російським окупантом території по прямій становить 44 км. Це можна наочно побачити на скані мапи, яка показує розташування ворожих позицій та захопленої території відносно зазначених населених пунктів. Уздовж усієї лінії розмежування розташовані наші бойові підрозділи, які стримують просування ворога та контратакують. Тому в їх тилу переміщення техніки та вантажів має бути безперешкодним.

До того ж ЗСУ радять усім місцевим мешканцям полишити свої домівки, розташовані поблизу районів бойових дій. Таким чином нашим захисникам буде легше виконувати свою роботу та не перейматися безпекою цивільних, які можуть опинитися в зоні ураження нашої або ворожої зброї. Для того, щоб евакуація була швидкою та якомога безпечною, дорожні працівники теж ризикують своїм життям та технікою, виконуючи свою роботу.

За даними Запорізької обласної Служби автомобільних доріг, за весь період російсько-української війни на сьогоднішній день проведено ямковий ремонт на 11 тис.м2 аварійних пошкоджень дорожнього покриття на державних дорогах області, що знаходяться на контрольованих Україною територіях. А наскільки ці ремонти облегшили працю нашим воїнам, знають лише вони самі.

Про цю новину повідомила на своїй FB-сторінці Служба автомобільних доріг у Запорізькій області:

На територіальній автодорозі Т-04-08 поблизу Новомиколаївки ліквідують ямковість струменевим методом

На територіальній автомобільній дорозі державного значення Т-04-08 Павлоград – Васильківка – Новомиколаївка – Оріхів – Токмак дорожники виконують роботи з ліквідації ямковості струменевим методом.
Нещодавно ліквідацію ямковості було завершено на ділянці цієї автодороги від селища Новомиколаївка до села Софіївка.
Наразі роботи ведуться на ділянках автодороги від Новомиколаївки в напрямку Терсянки.
⚒️

На замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області роботи з ліквідації аварійної ямковості струменевим методом виконують підрядні організації ТОВ “Дорремтехнології” та ТОВ “Промбудінновації”.

ℹ️

Станом на сьогодні, 5 липня, з початку особливого періода (24.02) на дорогах державного значення області, що наразі контрольовані державною владою України, ліквідовано аварійної ямковості на площі понад 11 тис. квадратних метрів.

Роботи тривають.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар