Запорізька область

На обході міста Вільнянськ в 7 кілометрах від Запоріжжя дорожники минулими вихідними відремонтували проблемну ділянку дороги національного значення ♦ Н-15 “Запоріжжя – Донецьк”.

Ділянка перебувала в такому жахливому стані, що її довелося повністю відфрезерувати та вкласти на ній суцільний вирівнюючий шар модифікованого великозернистого асфальтоберону. Довжина ділянки складає 220 метрів. Загальна площа асфальтування – майже 2000 м2. Також підрядник укріплює узбічча вздовж відремонтованої ділянки, а згодом – нанесе дорожню розмітку. Роботи виконуються в межах коштів, виділених на експлуатаційне утримання дорожньої мережі.

Новину повідомила на своїй FB-сторінці Служба автомобільних доріг у Запорізькій області:

На автодорозі Запоріжжя – Донецьк відремонтували проблемну ділянку

Вихідними на національній автомобільній дорозі Н-15 Запоріжжя – Донецьк дорожники виконували ремонт аварійної ділянки на км 15+100 — 15+320, що майже одразу за з’їздом з шляхопроводу в напрямку селища Новомиколаївка.
⚒ Там, за умови неможливості ямкового ремонту, влаштували вирівнюючий шар крупнозернистого модифікованого асфальтобетону на площі майже 2 тисячі квадратних метрів. Наразі підрядник виконує роботи з укріплення узбіччя, а згодом на ділянці буде нанесено дорожню розмітку.
Попри війну, роботи з ліквідації аварійної ямковості на дорогах державного значення у Запорізькій області тривають.
Роботи тривають.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар