Житомирська область

На найдовшій міжнародній державній трасі Житомирщини ♦ М-06 “Київ – Чоп” проводиться комплекс робіт з поточного експлуатаційного утримання.

На завдання Житомирської обласної САД, підрядні організації проводять роботи з підвищення безпеки руху трасою та її комфорту. Зокрема:

  • Поновлюється горизонтальна розмітка. В тому числі, на пішохідних переходах.
  • Прибираються узбічча, майданчики відпочинку водіїв, зупинки громадського транспорту.
  • Покіс трави на узбіччах та роздільній смузі.
  • Ремонт бар’єрної огорожі.

На трасі помічені працюючими співробітники принаймні двох дорожніх компаній: “URD Українські дороги” (ПрАТ “Хмельницьке ШБУ №56”) та групи компаній “АВТОСТРАДА”.

З Житомирщини протягом останого місяця в нас були дві новини. Обидві стосувалися “Варшавської” траси М-07. В першій повідомлялося, що на певних її ділянках відновлюють дорожні знаки та вказівники. У другій розповідав вам, як проводиться поточне обслуговування бетонної дороги, адже на Житомирській своїй частині “Варшавка” – бетонна.

Новину повідомила на своїй FB-сторінці Служба автомобільних доріг у Житомирській області:

Працюємо для підвищення безпеки руху на автошляхах

Тривають роботи з експлуатаційного утримання автомобільних доріг держзначення.
?️ Особлива увага прикута до так званих “доріг життя”, шляхів, без яких важко уявити сьогодення. Активно працюємо на міжнародній автодорозі М-06 Київ – Чоп.
Для Житомирщини це один з найдовших автошляхів, для України – важлива магістраль на захід, що є частиною європейських сполучних коридорів.
? Наразі підрядною організацію проводяться роботи з нанесення горизонтальної дорожньої розмітки, прибирання від сміття майданчиків відпочинку та автозупинок, скошування трави, ремонту бар’єрного огородження.
☝️ Водії, дотримуйтеся правил дорожнього руху та будьте уважні в місцях проведення дорожніх робіт!

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар