Житомирська область

Найдовшу міжнародну державну трасу Житомирщини ♦ М-06 “Київ – Чоп” продовжують готувати до зими в межах експлуатаційного утримання. Минулу новину звідси ми мали на початку серпня і стосувалася вона оновлення дорожньої розмітки на задовільних ділянках дороги, дрібних ремонтів придорожньої безпекової інфраструктури та прибирання траси, узбіч тощо. Тепер Служба автомобільних доріг у Житомирській області повідомила про ремонтні роботи з усунення пошкоджень дорожнього покриття.

На трасі працює техніка та робочі компанії “URD Українські дороги” (ПрАТ “Хмельницьке ШБУ №56”). Точні локації не зазначаються. Нагадаю, що траса М-06 має протяжність 190 км. в межах Житомирської області. З них 20 км. на обході м.Житомир зроблені в “важкому” бетоні, а решта 170 км. – у асфальтобетоні. Ремонтні роботи ведуться по асфалтьтобетону. Вибоїни, тріщини та локальні пошкодження усуваються за допомогою пневмоструменевих методів та накладання латок з гарячого асфальтобетону. Цю роботу важливо завершити до настання морозів, щоб запобігнути подальшому руйнуванню покриття. В іншому випадку навесні ремонт обійдеться значно дорожче.

З Житомирщини протягом минулих місяців в нас були всього три новини. Дві з них стосувалися “Варшавської” траси М-07. Повідомлялося, що на певних її ділянках відновлюють дорожні знаки та вказівники. Також розповідав вам, як проводиться поточне обслуговування бетонної дороги, адже на Житомирській своїй частині “Варшавка” – бетонна.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар