Краматорський район, Донецька область

В міру того, як наші бійці ЗСУ звільняють території на півночі Донецької області, наші не менш героїчні дорожники почали наводити лад на дорогах. Прибирання доріг дозволить швидше підвозити необхідне для армії, транспортувати до шпиталів поранених та завозити гуманітарну допомогу мешканцям деокупованих територій. Про це написав у своєму дописі міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

Сьогодні дорожники працюють на державних дорогах, що прямують до Святогірської Лаври. Зокрема, йде прибирання від залишків цивільної та військової техніки, російських блок-постів та штучних перешкод міжнародної траси ♦ М-03 “Київ – Полтава – Харків – Довжанський” від межі Донецької та Харківської областей. Протягом кількох днів очищено 11,2 км покриття та влаштовано 1 тимчасову переправу. Поки що на цих роботах задіяно 20 робітників та 9 одиниць спецтехніки. Щойно це буде безпечно, в координації з військовими, масштаби прибирання будут збільшені.

Харківська область

Також триває прибирання і деокупованої Харківщини. На сьогодні там очищено вже 337 км доріг державного значення та вулиць Ізюма і Балаклії. З кожним днем ця цифра зростає. Згідно інформації від “Укравтодору”, зараз в області на прибиранні працюють 20 приватних та державних дорожніх компаній. А на світлинах, що ними діляться “Укравтодор” та Харківська обласна Служба автодоріг, я помітив наші знайомі компанії: “АЛЬТКОМ”, “АВТОСТРАДУ”, “Автомагістраль-Південь”, “RDS” і тернопільську “Технобудцентр” (“ТБЦ”). Про це в нас на сайті було вже три новини, зокрема, власне, – про прибирання доріг, також фахівці обласної САД обстежують зруйновані та пошкоджені мости та шляхопроводи, а деякі з штучних споруд навіть почали розбирати для того, щоб згодом розпочати їхнє відновлення. В нашій FB-групі новини про роботи на харківських дорогах я розміщую ще частіше, але без зазначення локацій. В Харківській області функціонують вже 5 тимчасових переправ. Ще три тимчасові переправи зараз зводяться.

Залізнична інфраструктура

Сьогодні залізничники продовжують свої роботи на трьох напрямках: “Харків — Ізюм”, “Харків — Козача Лопань”, “Харків — Куп’янськ”. У відновлювальних роботах задіяно близько 100 залізничників та більше десятка одиниць спецтехніки.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар