Всіх моїх любих та шановних підписніків, глядачів мого YouTube-каналу, читачів та всіх, хто підтримує мене та мою діяльність, – вітаю з Новим 2023-м роком!

Бажаю всім нам, щоб цей рік став для нас роком славетної Перемоги і здійснення всіх наших бажань, вдалого завершення наших улюблених об’єктів, відбудови всього, що ворог зруйнував на нашій землі. Бажаю щастя та здоров’я!

Дякую нашим бійцям ЗСУ, Національної гвардії, Поліції, спецпризначенцям та теробороні за те, що маю можливість сьогодні вітати вас з черговим новоліттям! Дякую волонтерам та всім нам, хто допомагає нашим героям, хто чим може! Дякую нашим героічним дорожникам та мостовикам, які, не чекаючи завершення війни, ризикуючи життям, – вже відновлюють інфраструктуру України на звільнених від ворога територіях заради людей та Перемоги! Дякую тим, хто підтримує мою діяльність в ці складні часи!

Вічна пам’ять та слава тим з нас, хто навіки залишився в 2022-му році, загинувши від руки ворога, але давши нам надію на майбутнє!

Відео-привітання:

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар