Болградський район, Одеська область

В перших числах листопада я проінформував вас про початок ремонту 4-кілометрової ділянки дороги ♦ Т-16-27 «КПП «Серпневе» – Тарутине – Арциз – Сарата» та під’їзді до МПП “Серпневе”. Ремонтні роботи йдуть від кордону з Молдовою і далі ділянка проходить через населений пункт Серпневе. Поки північну частину Одещини припорошило снігом, на її півдні погода дозволяє дорожникам ще попрацювати. І ось з повідомлення Служби автомобільних доріг у Одеській області ми дізнаємося, як просуваються ці роботи.

Отже, після того, як на ділянці дороги від 0 по 4-й кілометри дорожники групи компаній “RDS” влаштували холодний ресайклінг основи, що ви можете бачити на перших двох світлинах після мапи,  вони почали вкладати перший вирівнюючий шар асфальтобетону. За технологією, його треба на пізніше, як за рік накрити принаймні ще одним шаром, – для доріг з невеликим транспортним навантаженням. Але, поки що САД, як замовник робіт, заявила, що після влаштування вирівнюючого шару покриття по всій протяжності ділянки, на нього буде нанесена розмітка та встановлені дорожні знаки. Будемо сподіватися, що це – тимчасове рішення, продиктоване поточною ситуацією в країні, і в наступному році асфальтування вдасться довести до фінального шару, щоб вберегти від руйнування те, що вже зроблено.

Також САД повідомила про завершення ремонту на двох ділянках цієї ж дороги, за якими ми стежили з початку осені. Мова йде про ділянки перед смт. Тарутине (км. 25- км. 39), та перед м. Арциз (км. 61 – км. 62).

Нещодавно Одещина потішила нас такими новинами: на під’їздах до дунайських портів Рені, Ізмаїл та Кілія дорожники покращували транспортну інфраструктуру. На межі Одеської та Миколаївської областей відремонтували ділянку дороги з мостом. Почалися ремонтні роботи на трасі Р-55 в бік Вознесенська (Н-24), Возсіятського (Н-14) та Нового Бугу (Н-11). Завершено ремонт проблемної ділянки траси Н-33.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар