Болградський район, Одеська область

На кордоні між Україною та Молдовою розпочалися ремонтні роботи щодо приведення до ладу 4-кілометрової ділянки автодороги ♦ Т-16-27 «КПП «Серпневе» – Тарутине – Арциз – Сарата» та під’їзді до МПП “Серпневе”. Про це повідомила Служба автомобільних доріг у Одеській області.

Ремонтується ділянка дороги від 0 по 4-й кілометри: від самого державного кордону, включно з територіїю селища Серпневе. Працюють дорожники групи компаній “RDS” на замовлення Одеської обласної САД. Наразі тривають роботи з облаштування основи дорожнього одягу, оскільки сама дорога до пункту пропуску була майже відсутся. Через це пункт пропуску не використовувався належним чином. В подальшому заплановано виконати влаштування вирівнюючого шару покриття по всій протяжності ділянки, нанести розмітку та встановити дорожні знаки.

Також завершується ремонт цієї дороги на ділянці між Таритуним та Арцизом. З 15 кілометрів, що ремонтуються, 5 вже зроблені в суцільному асфальтобетоні, а на решті ділянки  проводиться ліквідація ямковости.

Нещодавно Одещина потішила нас такими новинами: завершено ремонт 5 км. дороги Т-16-27 між Арцизом та Тарутиним. На межі Одеської та Миколаївської областей відремонтували ділянку дороги з мостом. Почалися ремонтні роботи на трасі Р-55 в бік Вознесенська (Н-24), Возсіятського (Н-14) та Нового Бугу (Н-11). Завершено ремонт проблемної ділянки траси Н-33Покращувалась прикордонна інфраструктура на дорогах області, що ведуть до дунайських річкових портів.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар