Білгород-Дністровський район, Одеська область

З 23.00 вечора 6 грудня 2022 року до 05.00 ранку 12 грудня буде перекритий рух через залізничний переїзд в смт. Сарата (км. 118 + 300) на міжнародній трасі ♦ М-15 “Одеса – Рені (на м.Бухарест)”. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг в Одеській області.

САД також повідомляє про те, що час перекриття зазначено орієнтовно і він може уточнюватися, оскільки роботи проводить АТ «Укрзалізниця» власними засобами, відповідно до графіку руху потягів. Необхідність робіт виникла через незадовільний стан дорожнього покриття на переїзді та надто втоплені, порівняно з рівнем дороги, рейки. Через це було багато скарг та нарікань від водіїв, що рухаються цією ділянкою. Під час робіт будуть підняті рейки та відремонтоване дорожнє покриття на самому переїзді та підходах до нього.

Оскільки на весь час проведення робіт рух транспорту трасою М-15 буде перекритий повністю, САД рекоменжує скористатися об’їзним шляхом дорогами місцевого значення О-162235 та територіального значення Т-16-43, за маршрутом через с. Ярославка та с. Кулевча в обох напрямках (на м. Ізмаїл та на м. Одеса). Запропонований маршрут об‘їзду – найкоротший та має задовільний стан дорожнього покриття.

Нещодавно Одещина потішила нас такими новинами: на подходах до МПП “Серпневе” вклали перший шар асфальту, на під’їздах до дунайських портів Рені, Ізмаїл та Кілія дорожники покращували транспортну інфраструктуру. На межі Одеської та Миколаївської областей відремонтували ділянку дороги з мостом. Почалися ремонтні роботи на трасі Р-55 в бік Вознесенська (Н-24), Возсіятського (Н-14) та Нового Бугу (Н-11). Завершено ремонт проблемної ділянки траси Н-33.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар