Болградський район, Одеська область

Завдяки сприятливим погодним умовам, які складалися на півдні Одещини протягом грудня, дорожникам з групи компаній “RDS” вдалося успішно завершити асфальтування першим вирівнюючим шаром 4-кілометрової ділянки дороги ♦ Т-16-27 «КПП «Серпневе» – Тарутине – Арциз – Сарата» та під’їзді до МПП “Серпневе”. Ремонтні роботи йдуть від кордону з Молдовою і далі ділянка проходить через населений пункт Серпневе. Про це повідомила Служба автомобільних доріг у Одеській області .

Перед тим, як розпочати вкладати асфальт на ділянці дороги від 0 по 4-й кілометри дорожники влаштували холодний ресайклінг з підсиленням основи дорожнього одягу, яка, практично була відсутня на цій дорозі. Через це старий асфальт на ній не тримався. Оновлена основа буде витримувати сучасні транспортні навантаження, коли МПП «Серпневе» нарешті запрацює. Наразі для влаштування фінішного шару коштів не виділено, тому зараз на перший шар буде нанесена тимчасова дорожня розмітка та встановлені дорожні знаки. Така практика розповсюджена в Україні вже кілька років. Наступного року, за сприятливої ситуації в країні, планується вкрити дорогу покривним шаром асфальтобетону.

Також були вжиті заходи з підвищення безпеки на наявних на цій ділянці мостах. Зокрема, змонтована перильна огорожа, поновлені колесовідбійники.

Раніше САД повідомляла про завершення ремонту на двох ділянках цієї дороги перед смт. Тарутине (км. 25- км. 39) та перед м. Арциз (км. 61 – км. 62). Там роботи виконував той же підрядник. Це були найгірші ділянки дороги. На інших ремонт робився у 2020-2021 роках.

Наприкінці листопаду прес-служба групи компаній “RDS” поділилася відомостями про хід робіт на цій ділянці та оприлюднила світлини робочого пороцесі, які ви бачите нижче.

Нещодавно Одещина потішила нас такими новинами: тиждень тому мали зведення від Одеської САД щоодо зимових робіт на дорогах області, наприкінці листопаду на під’їздах до МПП “Серпневе” вкладали перший шар асфальту, на під’їздах до дунайських портів Рені, Ізмаїл та Кілія дорожники покращували транспортну інфраструктуру. На межі Одеської та Миколаївської областей відремонтували ділянку дороги з мостом. Почалися ремонтні роботи на трасі Р-55 в бік Вознесенська (Н-24), Возсіятського (Н-14) та Нового Бугу (Н-11). Завершено ремонт проблемної ділянки траси Н-33.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар