Ізмаїльський район, Одеська область

На Одещині продовжують вдосконалювати автодорожню інфраструктуру на під’їздах до дунайських річкових портів у Кілії, Рені та Ізмаїлі в Ізмаїльському районі. Влітку 2022 року я розповідав вам про побудову на підходах до цих міст (дороги М-15 “Одеса – Рені (на м.Бухарест)” та Т-16-30 “Струмок – Шевченкове – Кілія”) трьох великих технологічних майданчиків подвійного призначення. Тепер Служба автомобільних доріг в Одеській області повідомила, що всі три майданчики, які зараз використовуються для відстою вантажівок, що прямують до портів, – заасфальтовано.

Основне призначення технологічних майданчиків поблизу міст Кілія, Рені та села Саф’яни – зберігання піску та протиожеледних реагентів для зимового утримання доріг. Але, зважаючи на потреби військового часу, коли дунайські порти переважно замінили собою заблоковані росіянами морські, майданчики були побудовані таким чином, щоб стати тимчасовими парковками для великогабаритного транспорту, що забезпечує міжнародну торгівлю. Згідно проекту, ці об’єкти мали бути заасфальтовані, але влітку цього зроблено не було через брак коштів. Всі роботи фінансуються за рахунок експлуатаційного утримання доріг. В кінці року, за рахунок зекономлених коштів та завдяки сприятливим погодним умовам, необхідні роботи були нарешті виконані.

Нещодавні новини з Одещини на нашому сайті: влаштовано перший шар дорожнього покриття на 4-кілометровому під’їзді до МПП “Серпневе”, тиждень тому мали зведення від Одеської САД щодо зимових робіт на дорогах області. На межі Одеської та Миколаївської областей відремонтували ділянку дороги з мостом. Почалися ремонтні роботи на трасі Р-55 в бік Вознесенська (Н-24), Возсіятського (Н-14) та Нового Бугу (Н-11). Завершено ремонт проблемної ділянки траси Н-33.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар