Кіровоградська область

Протягом минулого тижня, як повідомила Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області, дорожники, скориставшися сухою погодою, ладнали дорожнє покриття на найгірших ділянках ключових автошляхів Кіровоградщини.

Головним чином роботи виконувалися на трасі ♦ Н-01 “Київ – Знам’янка”, яка мала капітально ремонтуватися у 2022 році, але, через російську навалу, її доводиться підтримувати у проїзному стані лише ямковими ремонтами. Зокрема, роботи велися поблизу Олександрівки.

Крім того, підрядні компанії працювали на дорогах ♦ Н-14 “Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв” та ♦ Н-24 “Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ)”, де є невідремонтовані ділянки, що які теж очікують на капітальне оновлення.

Загалом, протягом тижня, було лівкідовано ям та вибоїн загальною площею 518,5 м2. Роботи виконуються в межах експлуатаційного утримання державних доріг.

Останні новини з Кіровоградщини на нашому сайті: в Знам’янці Другій відкрили шляхопровід, який ремонтували з 2021 року, ремонтувалася дорога до Нової Праги, на трасі М-30 оновлювали дорожню розміткуремонтували трасу Н-14 від Кропивницького в бік Олександрівки,  косметичного ремонту зазнав міст на територіальній дорозі Т-12-10.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар