Підтримати проект

Некомерційний інформаційний проект “Павло Авдокушин. Інфраструктурний оглядач” фінансується виключно добровільними благодійними пожертвами (донатами) його глядачів, доходами від реклами Google/YouTube і разовими пожертвами партнерів окремих роликів.

Ви теж можете підтримати проект, перерахувавши будь-яку суму на свій розсуд одним з нижче вказаних способів, або оформивши постійну щомісячну підтримку на сервісах Patreon або YouTube.

Разова підтримка:

 • Для жителів України (гривня) – карта ПриватБанку: 4731 1856 0766 5467, одержувач: П.Авдокушин.
 • Анонімні донати з карти будь-якого банку через платіжну систему liqpay – за коротким посиланням: http://bit.ly/2mkOWm1
 • Для жителів України (гривня) – карта MonoBank: 4441 1111 5003 0819, одержувач: П.Авдокушин.
 • Анонімні донати з карти будь-якого банку через сервіс переказів MonoBank- за коротким посиланням: https://send.monobank.ua/7TdG6pib8E
 • З будь-якої точки світу – через платіжну систему Western Union на ім’я Avdokushyn Pavlo, Kyiv. В цьому випадку вам потрібно зв’язатися зі мною для передачі інформації про платіж. Зробити це можна через месенджер FaceBook: www.messenger.com/t/PavelAvdokushyn или через повідомлення FaceBook-страницы www.facebook.com/PavelAvdokushynReviewer
 • Натиснути кнопку “Спасибо” (“Дякую”) під будь-яким відео на моєму YouTube-каналі та обравши суму разової пожертви. Примітка: ця кнопка може відображатися не у всіх та не одразу після публікації відео. Це може бути пов’язане з регіональними або віковими налаштуваннями вашого YouTube-акаунту. Жертвуючи в такий спосіб, вам також слід знати, що 30% від суми пожертви забирає собі YouTube.

Постійна підтримка:

 • Ви можете оформити “патронат” над моїм проектом на моїй сторінці на міжнародному сервісі підтримки авторів Patreon: https://www.patreon.com/PavelAvdokushyn і з вашої картки щомісячно буде списуватися на користь проекту певна сума згідно обраного вами плану підтримки. Жертвуючи в такий спосіб, вам також слід знати, що до 10% від суми пожертви забирає собі Patreon та сервіс переказу грошей в Україну.
 • Ви можете оформити “спонсорство” мого каналу прямо на сайті YouTube. Для цього на сторінці каналу або під будь-яким відео на ньому вам треба натиснути кнопку “Спонсировать” (“Спонсорувати”) та обрати щомісячний план підтримки. Щомісячно з вашої картки буде списуватися на користь каналу певна сума. Примітка: ця кнопка може відображатися не у всіх. Це може бути пов’язане з регіональними або віковими налаштуваннями вашого YouTube-акаунту. Якщо ви не бачите цієї кнопки, спробуйте перейти за посиланням:  https://www.youtube.com/c/PavelAvdokushyn/join. Жертвуючи в такий спосіб, вам також слід знати, що 30% від суми пожертви забирає собі YouTube.

Які переваги отримують донатори:

 • Імена приватних жертводавців розміщуються розділах “Подяки” в найближчому огляді, що монтується, і в описі під ним на YouTube-каналі. Залежно від розміру пожертвування, така подяка за підтримку може бути висловлена ​​мною в декількох оглядах. Примітка: на жаль, якщо ви робите пожертвування ні з картки ПриватБанку або, користуючись посиланням для анонімних пожертвувань, то я не бачу вашого імені у виписці і не зможу висловити іменну подяку. В такому випадку ви будете згадані як “анонімний донатор”. Однак, якщо ви все ж бажаєте отримати свою заслужену іменну подяку, то зв’яжіться зі мною і уточніть ім’я, дату і суму пожертви.
 • Партнер ролика (компанія, товар, послуга, інтернет-ресурс і ін.) отримує згадку в вітальному і заключному слові, розміщення логотипу у вигляді слайду на першій хвилині огляду і інформаційний блок в описі під відео YouTube-каналі. Більш детальні умови для партнерів обговорюються в приватній переписці.

На що використовуються ваші пожертви:

 • Підтримка життєдіяльності вашого Оглядача. Оскільки на створення моїх оглядів і ведення пов’язаних з проектом ресурсів я витрачаю весь свій час, і на інші заробітки у мене його не залишається, то я існую виключно завдяки вашій матеріальній допомозі.
 • Ремонт і покупка знімальної, монтажної і допоміжної техніки, пристроїв та обладнання. Зокрема, найбільш часто ламаються дрон, штативи, закінчується місце на архівних зовнішніх дисках, виходять з ладу карти пам’яті тощо. Це пов’язано з жорсткими і інтенсивними умовами експлуатації.
 • Купівля спецодягу та засобів безпеки. Постійно зношується будівельне взуття та одяг + сезонність.
 • Оплата транспорту. Моя оглядацька діяльність пов’язана з постійним поїздками, часто в досить важкопрохідні місця. У зв’язку з цим машину не тільки потрібно заправляти, а й часто доводиться ремонтувати.

Чим ще можна допомогти:

 • Час від часу в процесі оглядацькій діяльності у мене виникають певні потреби, в яких ви можете мені допомогти негрошовими пожертвами. Приймаю будь-яку нематеріальну безоплатну допомогу в моїй роботі: транспорт і проживання в поїздках, авторську музику для роликів, знімальну і монтажну техніку, допомога в монтажі, дизайнерські послуги та ін. Обговорюється в приватній переписці.

Буду щиро вдячний за будь-яку вашу допомогу. З повагою, Павло Авдокушин.