Одеський район, Одеська область

Прес-служба групи компаній “RDS” повідомила про дорожньо-ремонтні роботи на міжнародній трасі ♦ “Одеса – Кучурган (на Кишинів)”, які проводить дорожній підрозділ групи. В роботі знаходиться 5-кілометрова ділянка з 3 по 8 кілометри траси: від центру с.Радісне, що на околиці Одеси, і трохи за с.Великий Дальний в бік Молдови.

Роботи виконуються в рамках експлуатаційного утримання, але, через загальний поганий стан дорожнього покриття, працівникам доводиться фрезерувати та переасфальтовувати пошкоджені ділянки великими суцільними картами.

Також повідомляється, що зазначеною ділянкою роботи не обмежаться і згодом, після її завершення, дорожники перейдуть до наступної. Слідкуємо за новинами.

Останні новини з Одещини на нашому сайті: поблизу Одеси ремонтували дві місцеві дороги, наприкінці лютого на одеських трасах запрацювали ще два комплекси WIM, на початку січня завершені ремонтні роботи на дорозі до МПП “Серпневе”,  заасфальтовані майданчики тимчасовго відстою транспорту біля трьох дунайських портів. Почалися ремонтні роботи на трасі Р-55 в бік Вознесенська (Н-24), Возсіятського (Н-14) та Нового Бугу (Н-11). Завершено ремонт проблемної ділянки траси Н-33.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар