Одеський район, Одеська область

Прес-служба групи компаній “RDS” повідомила про роботу свого дорожньо-будівельного підрозділу на двох місцевих дорогах поблизу Одеси. Мова йде про шлях з села Широка Балка через село Мирне до траси М-15 та дорогу О-161828 (колишня Т-16-20), що знаходиться поряд: від траси М-15 через село Доброолександрівка та селище Великодолинське до Молодіжного, що на околиці Одеси.

Таким чином загальна протяжність ділянки складає близько 40 км. На ній виконується поточний дрібний ремонт, який передбачає місцеву ліквідацію ям та вибоїн гарячою асфальтобетонною сумішшю та асфальтування суцільними картами в місцях значних руйнувань дорожнього покриття. На окремих ділянках дорожникам доводиться проводити заміну перезволоженої основи. Одночасно співробітники групи працюють над розчищенням узбіччя від чагарників, засипанням розмивів та просідань.

Останні новини з Одещини на нашому сайті: наприкінці лютого на одеських трасах запрацювали ще два комплекси WIM, на початку січня завершені ремонтні роботи на дорозі до МПП “Серпневе”,  заасфальтовані майданчики тимчасовго відстою транспорту біля трьох дунайських портів, тиждень тому мали зведення від Одеської САД щодо зимових робіт на дорогах області. На межі Одеської та Миколаївської областей відремонтували ділянку дороги з мостом. Почалися ремонтні роботи на трасі Р-55 в бік Вознесенська (Н-24), Возсіятського (Н-14) та Нового Бугу (Н-11). Завершено ремонт проблемної ділянки траси Н-33.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар