Вишгородський район, Київська область

Вчора, 8 липня 2022 року, “Укравтодор” повідомив про початок робіт з відбудови автомобільного мосту через річку Ірпінь на трасі Р-02 “Київ – Іванків – Ковель” (Ковельська траса), який був зруйнований 29 червня в результаті влучання блискавки під час грози. Цю саму інформацію, але у більш стислому вигляді, оприлюднив у своєму FB і очильник Служби автомобільних доріг у Київській області Руслан Нічик. Під час події, нажаль загинули та були поранені люди. Проводиться слідство.

Відучора на об’єкті розпочаті демонтажні роботи. Розбирають зруйновані мостові конструкції. Сьогодні мають насипати бутовий насип для влаштування тимчасового переїзду. Очікується, що робота з відновлення проїзду не займе багато часу. Адже міст був вперше зруйнований у дні оборони Києва у лютому цього року. Нещодавно він був відбудований наново. Тому мостовики добре знають ций об’єкт і мають по ньому певні напрацювання.

На цей час весь цивільний транспорт спрямовують по узгодженим “Укравтодором” об’їздам (див. схему внизу). Поряд зі зруйнованим мостом існує старий аварійний. Ним довчора пропускали спецтранспорт та машини, що перевозять хліб. Але, з початком будівельних робіт цей міст використовується для роботи важкої будівельної техніки. Тому наразі невідомо, чи зможуть ним їздити машини, як то було раніше.

Попередньо начальник Вишгородської РВА Олексій Данчин повідомляв, що міст відновлять протягом трьох тижнів.

Новину повідомив на своїй FB-сторінці “Укравтодор”:

На Київщині стартували роботи з відновлення зруйнованого мосту

Через блискавку, що влучила у заміновану опору, було зруйновано міст через річку Ірпінь на трасі Р-02 Київ – Іванків – Овруч, поблизу села Демидів.
? Сьогодні дорожники розпочали відновлювальні роботи, аби якнайшвидше забезпечити транспортне сполучення зі столицею.
На об’єкті наразі ведуться підготовчі роботи – демонтаж зруйнованих конструкцій. Відзавтра стартують роботи по облаштуванню тимчасового насипу з бетонного буту.
? Завершити роботи та відкрити рух плануємо найближчим часом.
Нагадаємо, зараз легковий транспорт рухається дорогою М-07 Київ – Ковель – Ягодин, вантажний транспорт понад 10 тонн – альтернативним маршрутом об’їзду.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар