У другій частині нашого огляду ми побуваємо на естакаді Подільсько-Воскресенського мостового переходу над Рибальським півостровом, подивимося, як триває робота з підготовки до опускання вантового прольоту в проектне положення і помилуємося новим освітленням мосту.

Відео-огляд:

У ЗМІ з’явилася інформація про те, що робота по встановленню прольоту на постійні опори і його навішування на ванти вже почалася. Дійсно, це так. Але, для простих обивателів, далеких від мостобудування, ця новина напевно малює в уяві таку картину: будівельники прибирають тимчасові опори і через день-два міст вже опущений на своє проектне місце.

Насправді, звичайно ж, ця картина дуже далека від реальної. Робота з опускання прольоту почалася вже багато тижнів тому і розбита вона на велику кількість етапів. Нещодавно я показував вам, які підготовчі заходи були виконані на 1 жовтня. Демонтовані зайві опорні пакети, додатково перев’язані тимчасові опори, розібрана частина опор з боків арок, споруджені робочі підмостки, встановлені на проліт постійні опорні частини, зроблені домкратні столи і місця для упору штоків домкратів, змонтовані геодезичні репери.

Крім цього, на 5 жовтня на мосту встановлені всі ванти. Таким чином, більша частина підготовчих робіт завершена. В даний час на тимчасових і постійних опорах розпочато більш активна фаза, але про це ви дізнаєтеся, подивившись відео-огляд. Першу частину огляду можна переглянути тут.

Галерея світлин:

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар