На Подільсько-Воскресенському мостовому переході повною ходою йде підготовка відразу до двох важливих процесів. Насправді, на подільському та рибальському майданчиках виконується величезна кількість досить нудної рутинної роботи, але ви мене просили не впустити для вас жодної дрібниці, тому я спеціально відклав свої поїздки Україною і вже кілька днів “живу” на Подільсько-Воскресенському.

Відео-огляд:

Отже, що ж у нас відбувається в рамках підготовки до опускання подільського сталевого прольоту в проектне положення і до монтажу відсутніх секцій подільського заїзду на Гавані?

На Рибальський одна за одною прибувають все нові і нові фури з обладнанням та устаткуванням для понтонній і домкратної систем. Також готуються до монтажу і самі прольоти. На них монтується спеціальне обладнання.

На Подолі готуються розбирати великий кран ТЕRЕХ, переформатують транспортні збірки на базі SPMT, прибирають всі зайві і вже непотрібні тут пристосування.

Подробиці ви побачите в першій частині нашого двосерійного огляду. Другу частину огляду можна подивитися тут. Також ви можете побачити, як виглядало декоративне підсвічування арок мосту при першому ввімкненні.

Галерея світлин:

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар