На Подільсько-Воскресенському мостовому переході відбулася чергова знакова подія. На понтонну систему, яку зараз співробітники компанії SARENS збирають на Рибальському півострові, були встановлені дві балки. Маса кожної з них становить 40 тонн, довжина – по 24 метри. Процес установки балок був зафіксований нами, в тому числі, в режимі таймлапса.

Ці балки стануть основою для домкратної системи, за допомогою якої два 80-метрових фрагмента подільського заїзду будуть доставлені до місця монтажу, підняті на потрібну висоту і встановлені над Гаванню. Балки повинні рівномірно розподілити по понтонній збірці вагу самої домкратної системи та 550-тонного прольоту на ній. На основі балок і спеціальних фермних елементів буде зібрана конструкція, на яку встановлять чотири гідравлічних мега-домкрата. На них будуть розміщуватися ще деякі вантажорозподілюючі елементи системи, а вінчати все це будуть чотири домкрати поменше, – для точного позиціонування по вертикалі частин прольоту при монтажі. Крім домкратної системи, на понтоні також будуть перебувати і працювати два підйомника для робітників, невеличкий автокран і допоміжне обладнання.

Позиціонування понтона в просторі буде здійснюватися за допомогою шести лебідок: двох основних і чотирьох допоміжних. Його стабілізація буде забезпечена баластною системою насосів, двома донними анкерами і системою якорів і бандажів, розміщених на постійних опорах.

Відео-огляд:

На подільської будмайданчику команда польських монтажників SARENS практично розібрала і підготувала до перевезення на Рибальський півострів 650-тонний гусеничний кран TEREX. Триває демонтаж тимчасової опори в руслі Гавані, за допомогою якої було здійснено насування сталевого прольоту з Подолу. Також триває підготовка транспортно-домкратних збірок на базі SPMT для операції опускання прольоту в проектне положення.

Про те, як на майданчик приїхали і були розвантажені мега-балки для понтонів, ви можете дізнатися тут. З іншим обладнанням, доставленим для забезпечення вищеописаних процесів, познайомитися можна в цій  статті. А подивитися на підготовку до найголовнішої прийдешньої події останнього року – опускання вантового прольоту, – можна в цій публикаціі.

Галерея світлин:

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар