Сьогодні, 5 жовтня киянам та гостям столиці продемонстрували, як працює система декоративного підсвічування арок і освітлення Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Це був перший пробний запуск системи освітлення мостового переходу і системи декоративного підсвічування арок в нічний час.

Відео-огляд:

Опори освітлення з світлодіодними світильниками встановлені і підключені на всьому протязі побудованої естакади мостового переходу над Рибальським півостровом, Трухановим островом і Горбачихою. Також вже є освітлення мостового прогону над Дніпром. Поки залишається неосвітленим лише міст над Десенкою. На мостовому прольоті стовпи освітлення мають також декоративне різнокольорове внутрішнє підсвічування, яке, завдяки ажурнії конструкції опор і хорошому світловідбиванню їх оцинкованої поверхні, виглядає досить привабливо.

Система підсвічування арок поки змонтувала лише частково: встановлено дві “нитки” світлодіодних 6-матричних елементів на самій арці з боку Подолу (“низова” арка). На “верховій” арці поки змонтований лише лоток, на якому буде кріпитися підсвічування. Кольори арок змінюють один одного за спеціальною програмою.

Робота над монтажем і наладкою системи підсвічування триває. За запевненням підрядника, відповідального за монтаж підсвічування, також, з часом, будуть підсвічені ванти, підстави арок і обговорюється питання бічного підсвічування самого прольоту. Ну, а як виглядає освітлення моста з його майбутньої проїжджої частини, ви можете побачити тут.

Галерея світлин:

 

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар