Подільсько-Воскресенський мостовий перехід. Ми продовжуємо стежити за ходом підготовки понтонної системи на Рибальському півострові і діями мостобудівників на подільському майданчику.

У цьому огляді ви не почуєте багато моїх коментарів. Головним чином, я намагався показати вам великий обсяг рутинної багатоденної роботи, яку виконують мостовики і співробітники компанії SARENS. І все це заради того, щоб незабаром ми з вами стали свідками захоплюючого видовища опускання з нахилом 135-метрового прольоту на Подолі і монтажу з води 550-тонних прольотів над Гаванню. Втім, народна мудрість говорить, що за роботою інших людей можна спостерігати вічно…

Відео-огляд:

В огляді є кілька цікавих моментів. Серед іншого, поділюся з вами технічними подробицями майбутнього монтажу фрагментів подільського заїзду над річкою, про які дізнався від інженерів SARENS. Адже вам, певно, цікаво, яким чином буду приєднуватися нові частини прольоту без тимчасових опор у воді? Також ми побачимо в усіх подробицях прибуття і розвантаження величезних 40-тонних 24-метрових балок для понтонної системи. На цих балках незабаром почнуть збирати систему домкратів для підняття і транспортування прольотів водоюі до місця монтажу.

Про те, скільки всього цікавого прибуло на рибальський будмайданчик мосту в останні дні, можна дізнатися тут. Ну, а якщо вас цікавить, що зараз відбувається під арками мосту і як мостовики готуються до опускання вантового прольоту в проектне положення, то про це у нас теж є огляд.

Галерея світлин:

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар