Політика конфіденційності

Загальна інформація

Інформаційний сайт «Павло Авдокушин. Інфраструктурний оглядач» є авторським інтернет-ресурсом, де розміщується інформація про будівництва і ремонти соціально значущих інфраструктурних об’єктів в Україні: дороги, мости, парки, метрополітен тощо. Інформація у вигляді статей на сайті розміщується тільки редакцією сайту виключно в ознайомлювальних цілях. Редакція сайту не має відношення і не несе відповідальності за будь-яку інформацію, в т.ч. персонального характеру, відкрито розміщену відвідувачами сайту через форми коментарів.

Ми не ведемо комерційної, політичної, релігійної або іншої подібної діяльності. Сайт доступний за адресою: avdokushyn.info і фізично розміщений в Україні на майданчику хостингової компанії «Український хостинг», яка забезпечує безпечне зберігання даних. Редакція сайту знаходиться в Україні і здійснює свою діяльність відповідно до чинного законодавства України.

Які персональні дані ми збираємо і з якою метою

Коментарі

Якщо відвідувач залишає коментар на сайті через стандартну форму коментування, ми збираємо дані зазначені в формі коментаря, а також IP-адреса відвідувача і дані user-agent браузера з метою визначення спаму.

Анонімізуваний рядок, що створюється з вашої email-адреси («хеш») може надаватися сервісу Gravatar, щоб визначити чи використовуєте ви його. Політика конфіденційності Gravatar доступна тут. Після схвалення коментаря ваше зображення профілю буде видимим публічно в контексті вашого коментаря.

Для зручності відвідувачів сайту ми можемо, але не беремо на себе зобов’язань, надавати можливість коментування статей через відповідні форми соціальних мереж FaceBook та інших. Вся інформація, розміщена відвідувачами через такі форми, зберігається і обробляється на серверах відповідних соціальних мереж відповідно до їх політики конфіденційності та власник/редакція сайту «Павло Авдокушин. Інфраструктурний оглядач» не має до неї відношення, так само, як і не має можливості будь-яким чином змінювати чи видаляти цю інформацію.

Медіафайли

Якщо ви зареєстрований користувач і завантажуєте фотографії на сайт, вам можливо слід уникати завантаження зображень з метаданими EXIF, так як вони можуть містити дані вашого місця розташування по GPS. Відвідувачі можуть отримати цю інформацію, скачавши зображення з сайту.

Форми реєстрації та контактів

Якщо відвідувач зареєструвався на нашому сайті, то ми зберігаємо ту особисту інформацію, яку він вказав у своєму профілі. Всі користувачі можуть бачити, редагувати або видалити свою інформацію з профілю в будь-який час (крім імені NickName користувача). Дана інформація не перебуває в публічному доступі. Адміністрація сайту також може бачити і змінювати цю інформацію. Це робиться для того, щоб зареєстровані користувачі могли користуватися розширеним функціоналом сайту і отримати додаткові права, передбачені для зареєстрованих користувачів. Можливість реєстрації може бути включена або відключена на сайті на розсуд редакції без попереднього повідомлення.

Якщо відвідувач підписався на нові статті та/або коментарі на нашому сайті, ми зберігаємо ту особисту інформацію, яку він вказав у формі підписки. Це робиться для того, щоб користувач міг отримувати по електронній пошті повідомлення про нові публікації або коментарях до статті, на які він оформив підписку. Дана інформація не перебуває в публічному доступі, а також недоступна самому користувачеві. Однак, користувач має можливість в будь-який час відмовитися від підписки, використовуючи відповідне посилання. Можливість підписки може бути включена або відключена на сайті на розсуд редакції без попереднього повідомлення.

Якщо відвідувач звернувся до редакції сайту через форму зворотнього зв’язку, ми зберігаємо ту особисту інформацію, яку він вказав у формі зворотного зв’язку. Це робиться для того, щоб ми могли належним чином відреагувати на звернення. Дана інформація не перебуває в публічному доступі, а також недоступна самому користувачеві. Можливість використання форми зворотного зв’язку може бути включена або відключена на сайті на розсуд редакції без попереднього повідомлення.

Кукі (cookie)

Якщо ви залишаєте коментар на нашому сайті, ви можете включити збереження вашого імені, адреси email і веб в куки. Це робиться для вашої зручності, щоб не заповнювати дані знову при повторному коментуванні. Ці кукі зберігаються протягом одного року.

Якщо у вас є обліковий запис на сайті і ви ввійдете в нього, ми встановимо тимчасові куки для визначення підтримки куки вашим браузером, куки не містить ніякої особистої інформації і віддаляється при закритті вашого браузера.

При вході в обліковий запис ми також встановлюємо кілька куків з даними входу і настройками екрану. Кукі входу зберігаються протягом двох днів, куки з настройками екрану – рік. Якщо ви оберете можливість «Запам’ятати мене», дані про вхід будуть зберігатися протягом двох тижнів. При виході з облікового запису куки входу будуть видалені.

При редагуванні або публікації статті в браузері буде збережений додатковий кук, який не містить персональних даних і містить тільки ID запису відредагованого вами. Його дія закінчується через 1 день.

Вбудований вміст інших вебсайтів

Статті на цьому сайті можуть включати вбудований вміст (наприклад відео, зображення, статті та ін.), Подібний вміст поводиться так само, як якби відвідувач зайшов на інший сайт.

Ці сайти можуть збирати дані про вас, використовувати куки, впроваджувати додаткове відстеження третьою стороною і стежити за вашим взаємодією з впровадженим вмістом, включаючи відстеження взаємодії, якщо у вас є обліковий запис і ви авторизувалися на тому сайті.

Веб-аналітика і статистика

Для того, щоб зробити наш сайт більш зручним і корисним для наших відвідувачів, на сайті встановлені коди лічильників збору веб-аналітики та статистики:

Дані збираються, передаються, зберігаються і обробляються цими сервісами відповідно до їх політиками конфіденційності. Ми отримуємо від них анонімізовану статистику і аналітику, яка допомагає вдосконалювати роботу сайту і його контент.

З ким ми ділимося вашими даними

Ми не ведемо збір та обробку інформації в інтересах будь-яких третіх осіб і не надаємо інформацію третім особам, крім технічної інформації, про яку обумовлено на даній сторінці. Доступ до будь-якої інформації, що зберігається на нашому сайті, може бути надано відповідним державним органам у порядку, визначеному чинним законодавством України.

Як довго ми зберігаємо ваші дані

Якщо ви залишаєте коментар, то сам коментар і його метадані зберігаються невизначено довго. Це робиться для того, щоб визначати і схвалювати наступні коментарі автоматично, замість розміщення їх в чергу на схвалення.

Для користувачів з реєстрацією на нашому сайті ми зберігаємо ту особисту інформацію, яку вони вказують в своєму профілі, невизначено довго, – до тих пір, поки користувач не видалить свій профіль на сайті, або це може статися за рішенням редакції сайту.

Для користувачів, які оформили на нашому сайті підписку на нові статті та/або коментарі з реєстрацією на нашому сайті ми зберігаємо ту особисту інформацію, яку вони вказують в формі підписки, невизначено довго, – до тих пір, поки користувач не відмовиться від оформленої підписки, або це може статися за рішенням редакції сайту.

Для користувачів, які звернулися до редакції нашого сайту через форму зворотного зв’язку, ми зберігаємо ту особисту інформацію, яку вони вказують в формі зворотного зв’язку, невизначено довго, – до тих пір, поки користувач не звернеться а нам з вимогою знищити цю інформацію, або це може статися за рішенням редакції сайту.

Які у вас права на ваші дані

При наявності облікового запису на сайті або якщо ви залишали коментарі, то ви можете запросити файл експорту персональних даних, які ми зберегли про вас, включаючи надані вами дані. Ви також можете вимагати видалення цих даних, це не включає дані, які ми зобов’язані зберігати в адміністративних цілях, згідно із законом або цілях безпеки.

Куди ми відправляємо ваші дані

Коментарі користувачів можуть перевірятися автоматичним сервісом визначення спаму. Дані користувачів можуть передаватися в сервіси веб-аналітики та статистики (див. відповідний пункт).

Як з нами зв’язатися

За будь-яких питань, що вас цікавлять,  ви можете звернутися до нас по електронній пошті.

Додаткова інформація

Наш сайт не використовується в комерційних цілях і не проводить збору будь-якої спеціальної/специфічної інформації з метою маркетингу чи інших досліджень і т.п. Ми можемо розміщувати на сторінках сайту опитування з метою з’ясування думки наших читачів щодо тих чи інших тем, що висвітлюватимуться в наших публікаціях. Участь в опитуваннях виключно анонімна і добровільна. Дані зберігаються в базі даних нашого сайту і не передаються третім особам.

Як ми захищаємо ваші дані

Для захисту ваших персональних даних ми користуємося послугами виключно перевірених і надійних партнерів і сервісів.

Наш сайт розміщений на безпечному українському хостингу (див. пункт «Загальна інформація» на цій сторінці), що має хороші відгуки і репутацію, з яким ми співпрацюємо з 2014 року.

Сайт працює під управлінням CMS (система управління сайтом) WordPress, що є однією з найнадійніших і популярних CMS в світі. На сайті встановлено виключно перевірені програмні компоненти, отримані їх офіційного репозиторію WordPress. Ми стежимо за регулярним оновленням системи і її компонентів з метою запобігти можливим проблемам з безпекою сайту.

На сайті встановлено програмний додаток внутрішньої безпеки, який постійно займає верхні позиції в рейтингах систем безпеки WordPress, з метою захисту від хакерського злому, впровадження шкідливого коду і для запобігання крадіжки особистих даних, що зберігаються на сайті. Також на сайті встановлено програмний додаток шифрування адрес електронної пошти, що зберігаються на нашому сайті, для їх захисту від спам-роботів.

Ми регулярно запитуємо у хостера інформацію щодо оновлення програмного забезпечення серверів, щоб бути впевненими в тому, що наш сайт працює на безпечній серверній платформі останньої версії.

Для веб-аналітики ми користуємося послугами перевірених сервісів, які багато років працюють в даній сфері і мають хорошу репутацію.

Доступ до адміністративної частини сайту має обмежене коло надійних і перевірених осіб.

Від яких третіх сторін ми отримуємо дані

Ми отримуємо анонімізувати статистику і аналітику від сервісів веб-аналітики (см.відповідний пункт), яка допомагає вдосконалювати роботу сайту і його контент.

Які автоматичні рішення приймаються на основі даних користувачів

На сайті працює підписка на нові статті та/або коментарі, автоматично активується без участі редакції сайту, після заповнення і відправки відвідувачем відповідної підписаний форми. Також на сайті підключений сервіс спрощеної підписки (також активується користувачем) на спливаючі (push) повідомлення OneSignal. Ви можете ознайомитися з політикою конфіденційності сервісу тут. Користувач має можливість в будь-який момент скасувати підписку.


Ви можете бути впевнені, що я докладаю всі свої можливості для того, щоб зберегти ваші персональні дані.

Павло Авдокушин