Кременчуцький район, Полтавська область

Служба автомобільних доріг у Полтавській області повідомила про те, що реконструкція автомобільного мосту через річку Сула на трасі Н-08 на межі Полтавської та Черкаської областей біля с.Липове вступає в наступну фазу. Всі опори нового мосту забетоновані. Головна задача, яка ставилася мостовиками на лютий: “вийти” опорами з води, – успішно виконана. Тому тепер основана робота буде сконцентрована на збиранні металевої прогонової будови другої частини мосту. Нагадаю, що на початку лютого 2023 року я зафільмував докладний відео-огляд цього будівництва, а через тиждень дав новину на сайті, в якій розповів про історію цього ремонту і про те, що тоді відбувалося на майданчику.

При підготовці цієї новини я звернув увагу на те, що на світлинах САД ще відсутній ригель третьої опори. Щоб не було якихось сумнівів у моїх пильних читачів, я звернувся до САД з запитанням щодо цього. У відповідь отримав пояснення, що світлини робилися заздалегідь, коли мостовики приступали до складання опалубки. Новина ж була оприлюднена після того, як відбулося бетонування. Також на світлинах ми помічаємо, що навколо п’ятої опори вже частково розібрано шпунт, а навколо шостої крім цього почали прибирати технологічніу піщану відсипку.

Отже, крім складання балок та монтажу ортопропних плит та консолей, за роботою над якими, доречі, на оприлюднених Службою автодоріг світлинах можемо побачити зварювальників 112-го мостобудівельного загону, на об’єкті виконуються такі допоміжні роботи:

  • підводне зрізання металевого шпунтового огородження;
  • бетонування лежня під перехідну плиту з “черкаського” боку;
  • армування перехідної монолітної плити;
  • демонтаж тимчасових монтажних острівців.

Нагадую, що генеральним підрядником та виконавцем переважної більшості робіт тут є ТОВ “МП “Мостострой”, а замовником – Служба автомобільних доріг у Полтавській області.

Ще з останніх новин з Полтавщини: ONUR відзвітував про завершення комплексної реконструкції 68-кілометрової ділянки траси М-03, Агентство місцевих доріг оприлюднило рейтинг ТОП-35 територіальних громад Полтавщини, які брали участь у фінансуванні дорожних ремонтів місцевої та комунальної шляхової мережі, біля Полтави відновлювали гільзуванням старий водопропускник в бік Кременчука.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар