Полтавський та Лубенський райони, Полтавська область

Служба відновлення (колишня Служба автомобільних доріг) у Полтавській області повідомила про ремонтні роботи на регіональній трасі ♦ Р-42 “Лубни – Миргород – Опішня” в двох районах області. Р-42 – це та дорога, якою кияни традиційно наприкінці серпня їздять на знаменитий Сорочинський Ярмарок.

Протягом 2021 року було відновлено середнім поточним ремонтом близько 70 км. дороги Р-42 в межах Миргородського району. Продовжити ремонт на решті траси планувалося у 2022 році, але через російську навалу роботи були припинені. Зараз на ділянках Лубни – Ромодан (Лубенський район) та поблизу Опішні (Полтавський район) проводять ямковий ремонт в межах коштів, що виділяються на експлуатаційне утримання доріг. Ями та вибоїни ліквідуються латками з гарячого асфальтобетону. Станом на 19 травня 2023 року вкладено вже 2400 м² гарячого асфальтобену.

Нажаль цей ремонт – лише тимчасова міра, щоб забезпечити прийнятний проїзд. Справа в тому, що за даними Служби відновлення, щодня дорогою проїжджають близко 6000 транспортних засобів. І більша частина з них – це вантажівки, що перевозять сільськогосподарську продукцію та нафтопродукти. В мирний час до них додається значна кількість туристів, що прямують на курортно-санаторні об’єкти Миргородщини, а також – ярмаркуючі. При такому транспортному навантаженні дорога потребує мінімум – середнього поточного ремонту із посиленням основи. Інакше процес руйнування та латання буде перманентним.

Останні новини з Полтавщини на нашому сайті: перебудований міст через Сулу на дорозі Н-08 на межі Полтавщини та Черкащини вже готують до нанесення гідроізоляції, Агентство місцевих доріг Полтавської області відзвітувало про свою роботу у 2022 році. ONUR відзвітував про завершення комплексної реконструкції 68-кілометрової ділянки траси М-03, Агентство місцевих доріг оприлюднило рейтинг ТОП-35 територіальних громад Полтавщини, які брали участь у фінансуванні дорожних ремонтів місцевої та комунальної шляхової мережі, біля Полтави відновлювали гільзуванням старий водопропускник в бік Кременчука.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар