Гребінка, Лубенський район, Полтавська область

На Полтавщині, за рахунок коштів місцевих громад, продовжують покращувати місцеві дороги. За повідомленням Агентства місцевих доріг (АМД) Полтавської області, щойно частково відремонтована чергова дорога, що з’єднує місто Гребінку та смт. Оржицю.

Мова йде про дорогу О1704057, яка до проведення реформи з децентралізації мала державне підпорядкування та статус територіальної з індексом Т-17-22. Ремонтувалася ділянка “Гребінка – Бесідівщина” в межах Гребінківської міської територіальної громади. Про початок ремонтних робіт на цій ділянці з посиланням на Гребінківського міського голову Віталія Колісніченка 19 липня 2022 року повідомив міський сайт Гребінки. За словами очільника міста, на цей ремонт виділили 2 млн. грн. з бюджету громади. Агентство місцевих доріг Полтавської області узяло на себе обов’язки замовника робіт. Фінансування виділялося у межах коштів, призначених на експлуатаційне утримання доріг міської громади.

Дорога знаходилася у край поганому стані. Тому було вирішено відфрезерувати старе зруйноване асфальтобетонне покриття на ділянці. Де того потребував стан основи,- її було сплановано та відновлено. Після цього, за допомогою асфальтоукладчика, влаштували новий вирівнюючий шар асфальтобетону. Також грейдером спланували узбічча уздовж відремонтованої ділянки. Власна лабораторія АМД контролювала якість виконання робіт на різних етапах. Зокрема – відбирала керни для вивчення якості ущильнення основи та дорожнього покриття і визначення їхніх механічних характеристик.

Ще з липневих новин з Полтавщини: в Гадячі відремонтовано міст, 7 місцевих доріг ремонтується навколо Миргорода, на початку місяця підрядники Полтавської обласної САД відновлювали систему водовідведення на державній дорозі Р-11 біля Карлівки.

Новину повідомило на своїй FB-сторінці Агентство місцевих доріг Полтавської області:

Фотозвіт ямкового ремонту дороги Гребінка – Оржиця в межах Гребінківська міська територіальна громада.

?‍♂️ В рамках наявного фінансування було виконано фрезерування, планування основи, влаштування вирівнюючого шару з асфальтобетону під асфальтоукладач та планування узбічча автогрейдером.
? Працюємо, не зупиняємось!

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар