Болградський район, Одеська область

Лише півтора тижні минуло з моменту публікації новини про початок ремонтних робіт в Болградському районі Одещини, де вирішили привести до ладу найгіршу ділянку автодороги ♦ Т-16-27 «КПП «Серпневе» – Тарутине – Арциз – Сарата», що прямує до кордону з Молдовою. І ось маємо свіжу новину від Служби автомобільних доріг у Одеській області, яка доповідає про хід робіт.

У попередній статті я розповідав вам дещо про технології, які застосовуються на цій дорозі для відновлення пошкодженої основи дорожнього одягу. Ілюструючи те архівними світлинами, але розгледіти на них щось було важко через надто загальний план фото. Нові світлини від Одеської обласної САД відмінно й в усіх подробицях показують нам, яка саме техніка працює на тій чи іншій технологічній операції.

Нагадаю, що працює на ділянці місцева дорожньобудівельна компанія з групи “RDS”. Наразі, після фрезерування з “розпушенням” старого асфальту, “до бою” стали ресайклери, грейдери та котки, які готують основу для майбутнього асфальтування.

Автомобільна дорога Т-16-27 сполучає міжнародний пункт пропуску “Серпневе” та ще кілька пунктів, що розташовані на прилеглих дорогах, з смт. Сарата у Білгород-Дністровському районі, через яке проходить міжнародна траса М-15 “Одеса – Рені”. Ділянка між м.Арциз та смт. Тарутине була найгіршою на цьому шляху. Протяжність ремонтної ділянки складає 15 кілометрів: між 25-м та 40-м кілометрами дороги.

Після ремонту цією дорогою можна буде дістатися до МПП “Серпневе”, “Малоярославець Перший” та інших, які майже не використовувалися для перетину кордону через складний шлях до них. Також нею можна потрапити до залізничної станції “Березино” на нещодавно відремонтованій та запущеній в експлуатацію залізничній дільниці “Березино (Україна) – Басарабяска (Молдова)”.

Нещодавно Одещина також потішила нас новинами про початок ремонтних робіт на трасі Р-55 в бік Вознесенська (Н-24), Возсіятського (Н-14) та Нового Бугу (Н-11) та про  завершення ремонту проблемної ділянки траси Н-33 та про покращення прикордонної інфраструктури на дорогах області, що ведуть до дунайських річкових портів.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар