Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

У межах експлуатаційного утримання державних доріг франківські дорожники провели ямковий ремонт на 6-кілометровій ділянці регіональної дороги ♦ Р-20 “Тязів – Снятин – Косів – Старі Кути”. Роботи виконувала місцева компанія “ПБС”.

Дорога на цьому відтинку доволі стара і багато років не ремонтувалася. Цього року тут планувався більш ґрунтовний ремонт, але через велику війну проти російських загарбників всі середні поточні ремонти в країні призупинені. Тож доводиться відновлювати дорожне покриття стандартним набором засобів дрібного експлуатаційного ремонту: найбільш ушкоджені ділянки перекриваються асфальтобетонними картами, локальні ями та вибоїни – латками, а дрібні пошкодження – пневмо-струменевим методом.

Також Служба автодоріг повідомляє, що роботи з утримання доріг тривають и на інших автошляхах області. Зокрема, на дорогах національного значення оновлюють дорожню розмітку, міняють старі та пошкоджені дорожні знаки, проводять покіс трави та обрізку порості на узбіччах і мостових спорудах.

Новину повідомила на своїй FB-сторінці Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області:

Продовжуємо дбати про безпечний і комфортний проїзд дорогами державного значення

? На відрізку регіональної дороги від Тлумача до Озерян ремонтуємо дорожнє покриття локальними картами, а на окремих ділянках використовуємо пневмо-струменевий метод. Це вимушений захід, адже всі масштабні ремонтні роботи, на жаль, призупинені.
? Також на дорогах національного значення оновлюємо дорожню розмітку, проводимо заміну старих дорожніх знаків, обкошування трав уздовж узбіч та штучних споруд.
? Нагадаємо, що в Укравтодорі запроваджено єдиний контакт-центр для звернень громадян, жодне з яких не залишиться без відповіді та спрямовуватиметься до відповідної регіональної служби автомобільних доріг.
Номер телефону для звернень: 0674006080

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар