Коломийський район, Івано-Франківська область

Очільник Служби відновлення (колишня Служба автомобільних доріг) у Івано-Франківській області Василь Буджак повідомив про успішне завершення робіт з заміни дорожнього покриття та ремонту деформаційного шва на найкрасивішому мосту Прикарпаття, який розташований на регіональній дорозі ♦ Р-24 “Татарів – Кам’янець-Подільський” у Коломийському районі області. Міст перекинуто через Дністровський каньйон і він є своєрідними воротами до Прикарпаття, оскільки знаходиться на адміністративній межі Івано-Франковської області та Тернопільщини. Попереду – нанесення дорожньої розмітки та оновлення знаків дорожнього руху. Але, в коментарях до допису користувачі вже повідомляють, як “випробували” новий асфальт своїми автівками.

Традиційно цей міст називають “мостом біля с.Устечко”, хоча село належить до сусіднього Чортківського району Тернопільської області, а сам міст перебуває на балансі Прикарпатської Служби відновлення, яка й замовила поточний ремонт. Роботи на мосту проводить франківська компанія ТОВ “ПБС”.

Про хід робіт на мосту я писав наприкінці березня 2023 року. Міст був планах на більш ґрунтовний ремонт, але, через велику війну, довелося обмежитися лише заміною асфальту, який за довгі роки експлуатації прийшов у повну непридатність: у ньому утворилися величезні ями і долати міст можна було лише на наднизькій швидкості. Як виглядав міст у 2021 році ви можете побачити у моему відео-огляді. Там же я описував, в чому його конструктивні особливості. Також ви можете прочитати про це і у попередній новині за посиланням вище.

Останніх новини з Франківщини на нашому сайті: на двох ключових автошляхах Прикарпаття проводилися роботи з утримання, до переліку мостів, що зараз ремонтують в Прикарпатті, додався ще один. В області  ремонтують чотири мости.  У Делятині САД разом з місцевою громадою реалізувала проект з покращення комфорту та безпеки руху для пішоходів уздовж траси, що проходить через населений пункт. З початку нового 2023 року на трасі М-30 (М-12) вже тривають роботи,  завершується будівництво мосту в Рожнові на Косівщині, який почали споруджувати 14 років тому, на трасі Н-09 збудовано захисну 600-метрову підпірну стінку.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар