Харківська область

Група компаній “RDS” відзвітувала про капітальну відбудову мосту в Харківській області. Нажаль, з міркувань безпеки, не можу уточнити вам ані місце розташування мосту, ані, навіть, дорогу. Відомо лише, що він знаходиться на території, яка перебувала під російською окупацією та була звільнена ЗСУ.

Міст був зруйнований російськими загарбниками під час їхньої втечі з Харківщини у вересні цього року. Мостовики розібрали завали та демонтували пошкоджені конструкції прогонової будови, встановили нові балки, заармували та забетонували нову монолітну плиту і тротуари. На мості влаштована гідроізоляція і проведено асфальтування. Також відновлені підходи до мосту. Сьогодні мостом вже рухається транспорт, що суттєво покращило місцеву гуманітарну логістику. Необхідні товари, харчі та медикаменти швидко доправляються до населених пунктів, екстреним службам не треба робити величезний гак.

Останні новини з Харківщини на нашому сайті: “АВТОСТРАДА” завершила відновлення траси М-03 на від Ізюму до Донеччини, на чотирьох дорогах тривали відновлювальні роботичотири тимчасові переправи на звільнених територіях запрацювали наприкінці листопада, в Ізюмі відкрито тимчасовий міст через Сіверський Донець, пошкоджений ворожими снарядами міст ремонтують на околиці Чугуєва, біля 8 з 24 зруйнованиїх мостів Харківщини вже зроблені тимчасові переправи, тимчасову переправу влаштовано у с.Козача Лопань, у Вовчанському районі влаштовано тимчасову переправу біля зруйнованого мосту.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар