Кременчук, Полтавська область

Вдень 27 червня 2022 року у Кременчуці Полтавської області державою-терористом росією був здійснений жахливий терористичний акт. Бойова ракета влучила в працюючий ТЦ “Амстор”, де в той час знаходилося багато людей. Внаслідок влучання ракети, будівля була повністю зруйнована, дах та стіни обвалилися, виникла потужна пожежа. Станом на ранок 29 червня число підтвержених жертв теракту складає 25 осіб, поранених близько 60-ти, заявлено про 21 особу, що зникла без вісті. На гасінні пожежі та розбірці завалів працює близько 1000 співробітників підрозділів ДСНС, військових та добровольців.

В Кременчуці знаходиться офіс проекту та виробнича база провідної турецької мостобудівельної компанії Dogus Construction Ukraine, яка до початку військового вторгнення росії в Україну здійснювала будівництво нового величезного вантового мосту через Дніпро (про це я робив декілька довоєнних оглядів). На час війни будівельні роботи були призупинені. Але, після теракту компанія не змогла остатися осторонь страждань мешканців Кременчука та надала добровольців та техніку для розбирання завалів зруйнованого ТЦ у допомогу рятівникам.

Також компанія Dogus висловила слова співчуття постраждалим внаслідок цого військового злочину, їх родичам і всім українцям, кому доводиться вже четвертий місяць страждати від військової агресії росії.

Від себе (прим. – П.Авдокушин) та всіх українців хочу висловити подяку турецьким компаніям, що працюють в Україні, а також уряду та небайдужим фірмам і мешканцям Туреччини, які всебічно підтримують Україну та українців всі важкі дні війни!

Новину та звернення компанія Dogus Construction Ukraine розмістила на своїй FB-сторінці:

Dogus Construction Ukraine висловлює співчуття українцям

We’re deeply sorrowed by the Amstor shopping mall attack that occurred on 27 June 2022, in Kremenchuk city. This violent and unfair deed resulted in the casualties and injuries of many peaceful people.

We are joining the three-day mourning declared in the city. We are grateful to those Dogus team members who volunteered to help clear debris after the attack.

Ми глибоко засмучені атакою на торгівельний центр Амстор 27 червня 2022 року в місті Кременчук. Ця жорстока та несправедлива подія призвела до загибелі та пораненя багатьох мирних людей.

Ми приєднуємося до триденної жалоби, оголошеної у місті. Ми вдячні тим членам команди Догуш, хто визвався допомагати розбирати завали після атаки.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар