Мукачівський район, Закарпатська область

Буквально кілька днів тому розповідав вам про ремонт на двох ділянках міжнародної траси ♦ М-06 “Київ – Чоп” поблизу Мукачева. І от Закарпатська обласна САД, що є замовником робіт, повідомила, що до ділянки біля смт. Чинадійово (763-765 км.) додалася ще одна, поряд: між 770 до 772 кілометрами траси.

На ній також працюють робочі та техника тернопільської фірми “Технобудцентр” (“ТБЦ”). Роботи проводяться на обох проїздах траси. Перелік робіт той же, що і на попередніх ділянках: ліквідовують колійність, напливи асфальту, тріщини та ямковість. В деяких місцях доводиться навіть локально ремонтувати ЩПС-подушку під дорогою. Роботи виконуються в межах експлуатаційного утримання дороги.

З нещодавніх новин з Закарпаття на нашому сайті: в межах підготовки до нового навчального року посилені роботи з нанесення дорожньої розмітки пішохідних переходів на трасі Н-09 в поряд зі школами. Щойно “Укрзалізниця” відновила дві дільниці залізничного шляху до румунського кордону, які не використовувалися понад 10 років. На Тячівщині за кошти громад ремонтують місцеві дороги.

Новину повідомила на своїй FB-сторінці Служба автомобільних доріг у Закарпатський області:

Ще одну ділянку М-06 Київ–Чоп відновлюємо: проводимо ямковий ремонт у рамках експлуатаційних робіт.

Аби транспортний потік міг рухатися безпечно працюємо на км 763+080–764+120, км 770+480–771+530. Йдеться про ділянку від селища Чинадійово до міста Мукачево. У роботі – правий та лівий проїзд дороги. Ліквідовуємо пучини, напливи та вибоїни.
?‍♂️ Працює підрядна організація «ТБЦ».
? Шановні водії, просимо зважати, адже на дорозі працює техніка. Дотримуйтесь правил безпеки дорожнього руху.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар