Бериславський район, Херсонська область

За повідомленням Херсонської ОВА, між селом Краснолюбецьк та центром громати, селищем Калинівське, відновлено автомобільне сполучення через річку Інгулець завдяки старанням військових мостовиків з Державної спеціальної служби транспорту (ДССТ) МО України. Військовослужбовці першої бригади ДССТ звели тут двосмуговий тимчасовий міст з дерев’яним проїзним настилом та двома відокремленими пішохідними хідниками. Міст розташований поряд зі зруйнованим російськими окупантами капітальним мостом.

Ця переправа важлива не лише для мешканців Краснолюбецька, але й навколишніх сіл правобережжя р.Інгулець – Новополтавки та Зеленого Гая, які, через дії російських терористів, виявилися відрізаними від решти населених пунктів Калинівської громади. Тепер вони знов отримали можливість дістатися не лише до центру своєї громади, але й до районного центру – Берислава.

Старий знищений окупантами міст, насправді, був не таким вже й старим. У 2020 році у межах національної програми “Велике Будівництво” міст капітально відремонтували. Тоді навколишні мешканці дуже раділи, що нарешті замість аварійного занедбаного мосту отримали новий сучасний. Нажаль, тішитися їм довелося недовго і вже у травні 2022 року переправа була зруйнована. Сьогодні Херсонська ОВА пообіцяла обов’язково відновити капітальний міст, щойно мине загроза.

Тимчасовий міст військові почали облаштовувати на початку січня 2023 року. На будівництві працювали 30 працівників і десяток одиниць спецтехніки. Міст має довжину 37 метрів і достатню ширину для одночасного зустрічного руху легкових автівок. А його вантажопідйомність дозволяє рух вантажівок.

З нещодавніх новин з Херсонщини на нашому сайті: зведена тимчасова переправа Правдино – Миролюбівка, зведена новина про будівництво кількох тимчасових переправ на Херсонщині та Миколаїіщині, збудована тимчасова переправа Зарічне – Архангельське, відкрито рух двома гілками (4 смуги) тимчасовою переправою біля Херсону на трасі М-14,  запрацювала тимчасова переправа в бік Снігурівки, відкрито тимчасовий проїзд біля зруйнованого мосту по трасі М-14 на под’їзді до Херсону, в селі Давидів Брід побудували тимчасову переправу через Інгулець, відновлено сполучення Кочубеївської громади Херсонщини з найближчим великим містом сусідньої Дніпропетровщини – Кривим Рогом.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар