Конотопський район, Сумська область

Як повідомило Державне підприємство “Дороги Сумщини”, від м.Конотопа до с.Вирівка продовжено ремонт частини місцевої дороги ♦ О 190510 “Конотоп – Вирівка – Присейм’я”. У вересні 2022 року в нас була новина про початок ремонту цієї дороги. Щойно дозволили погодні умови та фінансові можливості, дорожники узяли в роботу наступну ділянку дороги.

Автодорога місцевого значення О 190510 “Конотоп – Вирівка – Присейм’я” є частиною одного з місцевих маршрутів-дублерів, що з’єднує Конотоп з трасою М-02. Загальна її протяжність від Конотопу до Присейм’я складає 18 кілометрів. Роботи проводить та сама компанія ТОВ “Бахмачгазбудсервіс”, яка розпочинала тут ремонт і яку ми зустрічали у наших новинах на інших місцевих дорогах Сумщини.

Як ви можете бачити на оприлюднених замовником світлинах, дорога знаходиться в такому стані, що потребує повної заміни дорожнього покриття. Так само робилося і на попередній дільниці ремонту. Зараз підрядник здійснює планування узбіч і влаштовує вирівнюючий шар з щебенево-піщаної суміші (ЩПС).

З останніх новин з Сумщини на нашому сайті: відновлено 400-метровий міст через Десну, капітально відбудований міст біля Лебедина, відновили зруйнований міст в Охтирському районі, відкритий рух тимчасовим мостом між Охтиркою та Тростянцем, в Конотопському районі відкрито перший відбудований міст в області.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар

%d блогерам подобається це: