Охтирський, Сумський та Конотопський райони, Сумська область

Весь минулий та початок поточного тижня ДП “Дороги Сумщини“, яке опікується місцевими дорогами Сумської області, інформувало нас про ремонтні роботи, що робляться в різних містах Сумщини та на місцевих дорогах між її населеними пунктами.

Ця публікація об’єднує інформацію одразу з шести новин по об’єктах, де ДП “Дороги Сумщини” виступає в якості замовника.

У місті Тростянець Охтирського району працівники компанії ТОВ “Промін Буд Сервіс” проводять ямковий ремонт вулиць Миру, Кузьми Скрябіна та Кеніга. Ці вулиці – частини дороги комунального підпорядкування, тобто  перебувають на балансі міської громади Тростянця. Разом вони створюють єдиний безперервний шлях від траси Н-12 до територіальної дороги Т-19-13 у напрямку виїзду останньою з міста на Лебедин. Загальна протяжність ремонтної ділянки по всіх трьох вулицях складає 2,6 км. Як ми можемо побачити з світлин, які оприлюднив замовник, ліквідація ям та вибоїн здійснюється шляхом накладання латок з гарячого асфальтобетону.

У місті Білопілля Сумського району співробітники компанії ТОВ “Бахмачгазбудсервіс” ремонтують вулицю Ломоносова. Приблизна протяжність ремонтної ділянки складає 1,6 км. Як можна зрозуміти з світлин, тут проводиться темонт латками, а також – пневмо-струменевим методом. Саму ж фірму-виконавця ми з вами вже зустрічали у наших новинах. Вона ремонтувала вулицю в місті Путивль та виступала у якості генпідрядника на ремонті місцевої дороги О 190205 – обходу зруйнованого мосту через Сейм на трасі Р-44.

І нарешті ще з липня 2022 року та ж сама ТОВ “Бахмачгазбудсервіс” ремонтує автомобільну дорогу загального користування місцевого значення О 190505 “Шевченкове – Великий Самбір – Дептівка Конотопського району”. Тут ремонт більш серйозний: коригувалася дорожня основа з ЩПС, повністю переасфальтовувалося дорожнє полотно. З цього можна зробити висновок, що дорога до ремонту перебувала в дуже поганому технічному стані і її ямковий ремонт був недоцільним. Власне, в публікації від замовника присутне одне фото, яке підтвержує це припущення та показує, як дорога виглядала на початку ремонтних робіт. Протяжність ремонтної ділянки складає 14,5 км. На поточний момент триває відбір кернів для контролю якості виконання робіт представниками технічного нагляду замовника.

Попередні новини з Сумщини на нашому сайті стосувалися також мостів: між Охтиркою та Тростянцем триває будівництво тимчасового мосту через Ворсклу, поблизу Лебедина відновлюють великий міст через річку Псел, а на дорозі Р-60 біля Конотопу міст вже відновлено.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар