Буринь-Чумакове, Конотопський район, Сумська область

Через знищення під час бойових дій проти російських загарбників великого мосту через річку Сейм на дорозі ♦ Р-44 “Суми – Путивль – Глухів”, північні території Сумщини з початку квітня 2022 року залишаються відрізаними від центру області. Нажаль, найближчим часом, з міркувань безпеки, відновити зруйнований міст неможливо. Адже небезпека повторного вторгнення окупанта на Сумщину є хоч і малоймовірною, але не виключеною остаточно. Прикордонні населені пункти області до сих пір потерпають від ворожих обстрілів з російської території. Тому сполучення між Сумами та Глуховим і Шосткою здійснюється об’їздними дорогами: державною територіальною ♦ Т-19-10 “Конотоп – Буринь – Чумакове”, місцевими та комунальними. Це дає збільшення довжини шляху на 30 км., але безпека, в даному випадку, дорожча.

Оскільки мешканці області вимушені терпіти незручності через довгий об’їзд, Служба автомобільних доріг у Сумській області намагається полегшити їхні страждання. Заради цього, у межах експлуатаційного утримання дороги, вона організувала ремонт державної частини об’їздного шляху, а саме – 2,7-кілометрової ділянки дороги Т-19-10, а також 6-метрового мосту через рівчак на цій ділянці. Роботи протягом липня виконувало ДП “Сумський облавтодор” у співробітництві з компанією “Автомагістраль-Південь”. На ділянці було відфрезероване пошкоджене дорожнє покриття та влаштований суцільний шар нового асфальтобетону.

Три попередні новини з Сумщини на нашому сайті стосувалися також мостів: поблизу Лебедина відновлюють великий міст через річку Псел, а на дорозі Р-60 біля Конотопу міст вже відновлено.

Новину повідомив на своїй FB-сторінці “Укравтодор”:

Ремонтуємо «дороги життя» до північних районів Сумщини

На початку квітня через вторгнення росії був підірваний міст через річку Сейм на автомобільній дорозі Р-44 Суми – Путивль – Глухів. Через знищення переправи північні території області були відрізані від решти.
Нині об’їзд переправи здійснюється автошляхом Т-19-10 Конотоп – Буринь – Чумакове, дорогами місцевого та комунального значення. Людям доводиться робити майже 30-кілометровий «гак».
Протягом місяця провели аварійний ремонт відрізка дороги Т-19-10, протяжністю 2,7 км, якою пролягає об’їзний маршрут. Також здійснили аварійний ремонт 6-метрового мосту на цій ділянці. Зокрема, відфрезерували зношене покриття та влаштували шар асфальтобетону.
? Ремонт «дороги життя» дозволить людям швидше діставатись на роботу, отримувати екстрену медичну допомогу, довозити товари тощо.
? У результаті військової агресії з боку рф у Сумській області пошкоджено та знищено 10 штучних споруд. Відновити міст через Сейм на автомобільній дорозі Р-44 Суми – Путивль – Глухів з безпекових причин нині неможливо.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар