Бишкінь, Лебединська громада, Сумська область

Аварійна відбудова 200-метрового мосту через річку Псел біля села Бишкінь неподалік Лебедина, нарешті завершена. Про це повідомив у своєму дописі “Укравтодор”.

Міст на околиці Бишкіні, на дорозі ♦ Т-19-09, що сполучає Лебедин з Сумами, був зруйнований 6 березня цього року під час наступу російських загарбницьких військ на Київ через Сумську область. У червні розпочалися відновлювальні роботи. Весь цей час тут працювала сумська мостобудівельна компанія RGM Group разом зі спеціалістами “Автомагістралі-Південь”.

На сьогодні, в межах проекту відновлення, підрядниками виконані наступні роботи:

  • демонтовані зруйновані елементи споруди (опора, прогонові будови, тротуари, металева перильна огорожа, монолітна плита, верхній шар покриття)
  • відновлена та укріплена зруйнована опора
  • відновлені зруйновані прогони
  • влаштовані монолітні тротуари, монолітна плита, гідроізоляційний шар
  • влаштовані два шари асфальтобетонного покриття
  • змонтована бар’єрна і перильна огорожа
  • влаштоване покриття на підходах до мосту
  • нанесена горизонтальна розмітка.

Цікаво, що прогонова будова мосту була зроблена з пустотних балкоплит. Нові ж прогони влаштовані з більш сучасних П-подібих балок. Це пов’язано з меншою їхньою висотою, порівняно з більш розповсюдженими І-подібними, що дозволило стикувати нові та старі балки на старих ригелях опор.

З нещодавніх новин з Сумщини на нашому сайті: щойно відновили зруйнований міст в Охтирському районі, відкритий рух тимчасовим мостом між Охрикою та Тростянцем, ремонтували місцеву дорогу від Конотопа до Присейм’я, в Конотопському районі відкрито перший відбудований міст в області. ДП “Дороги Сумщини” організовує багато ремонтів місцевих доріг та комунальних вулиць у містах області, зокрема продовжується ремонт 27-кілометрового об’їзду зруйнованого мосту через Сейм на трасі Р-44.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар