Тернопільська область

Траса Р-43 на мапі. © GoogleЯк повідомила Служба автомобільних доріг у Тернопільській області, користуючись хорошою погодою, що тримається у перші дні нового 2023 року, дорожники місцевої компанії ТОВ “Технобудцентр” (“ТБЦ”) виконують аварійний ямковий ремонт регіональної дороги ♦ Р-43 “Тернопіль – Ланівці”.

Автодорога Р-43 має протяжність 56,2 км. та проходить від Тернополя через Збараж та Ланівці, доходячи до траси Н-02, яка на мапах Google все ще має старий індекс Р-32. На ділянці від Тернополя до повороту на Чернихівці Р-43 частково співпадає з трасою М-19. Цей відтинок траси був відремонтований наприкінці 2020-го року в межах національної програми “Велике Будівництво”. Також в тому ж році була відремонтована і ділянка у межах міста Ланівці. На 2022-й рік було заплановано капітальній ремонт решти дороги, але цьому завадила російська навала.

Зараз дорожники місцево усувають ями, вибоїни та екстремальну колійність за допомогою гарячого асфальтобетону. Дрібні пошкодження ліквідуються пневмо-струменевим методом. Роботи виконуються в межах експлуатаційного утримання дороги. Нагадаю, що в серпні 2022 року в нас була схожа новина про роботу того ж підрядника на тій же дорозі. Як бачимо з оприлюднених світлин, дорога знаходиться в поганому експлуатаційному стані. Тому нові ями тут виникають постійно і це було під’рунтям для запланованого капітального ремонту.

З Тернопільської області в нас на сайті нещодавно були такі новини: на під’їзді до Тернополя с боку Бродів ремонтують дорогу, в грудні 2022 року бетонували плиту на одному з мостів в Бережанах на трасі М-30, біля Чорткова заасфальтовано шляхопровід на великій розв’язці траси М-19 з в’їздом до міста.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар