Тернопільська область

Траса Р-43 на мапі. © GoogleЗа повідомленням Служби відновлення (раніше – Служба автомобільних доріг) у Тернопільській області, поновилися роботи з ямкового ремонту регіональної дороги ♦ Р-43 “Тернопіль – Ланівці”. Частково аварійну ямковість ліквідували у серпні 2022 року, потім – в січні поточного року. Тепер місцева дорожньобудівельна компанія ТОВ “Технобудцентр” (“ТБЦ”) проводить більш масштабний ремонт.

Регіональний автошлях Р-43 є частиною найкоротшої дороги з Тернополя до Києва. Вона має протяжність 56,2 км. та від Тернополя через Збараж і Ланівці доходить до траси Н-02, яка на мапах Google все ще має старий індекс Р-32. Відтинок траси від Тернополя до повороту на Чернихівці частково співпадає з трасою М-19 і був відремонтований наприкінці 2020-го року в межах національної програми “Велике Будівництво”. В тому ж році ремонтувалася ділянка у межах міста Ланівці. Капітальній ремонт решти дороги був запланований на 2022 рік, але був відкладений через російську навалу.

Дрібні пошкодження дорожнього полотна ліквідуються пневмо-струменевим методом. Ділянки, де є велика кількість пошкоджень та старих латок, – фрезеруються, піля чого на них вкладається суцільний шар асфальтобетону за допомогою асфальтоукладача. Роботи виконуються в межах експлуатаційного утримання дороги. Дорога Р-43 переважно перебуває в поганому технічному стані. Нові ями тут з’являються перманентно. Це було під’рунтям для запланованого капітального ремонту.

Останні ноини з Тернопільської області на нашому сайті: на під’їзді до Тернополя з боку Бродів ремонтували дорогу, в грудні 2022 року бетонували плиту на одному з мостів в Бережанах на трасі М-30, біля Чорткова заасфальтовано шляхопровід на великій розв’язці траси М-19 з в’їздом до міста.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар