Володимир-Волинський район, Волинська область

Траса Т-03-05 на мапі. © GoogleВолинська область продовжує тішити нас позитивними дорожніми новинами. Наразі триває ремонт територіальної дороги ♦ Т-03-05 “Нововолинськ – Іваничі – Павлівка – Локачі” на ділянці Іваничі-Павлівка у Володимир-Волинському районі. Траса Т-03-05 пролягає територіями колишніх Локачинського та Іваничівського районів, які після адміністративно-територіальної реформи 2020 року увійшли до складу Володимир-Волинського району. Має протяжність трохи меншу за 42 кілометри.

Роботи на ділянці проводять одночасно дві ремонтні бригади підрядника Служби автомобільних доріг у Волинській області, ТОВ «ЕКСПОДОР». Вони розпочали роботу у Іваничах та Павлівці, і рухаються назустріч одна одній. Кожна бригада оснащена спецмашиною та ліквідує вибоїни з застосуванням пневмо-струменевого методу, що вважається найпродуктивнішим для цього виду ремонту.

За три дні роботи дорожники вже опрацювали понад 1130 м2 пошкоджень дорожнього полотна. Загальна ж довжина ремонтної ділянки складає близько 8 кілометрів.

Волинська область, за моїм власним досвідом оглядових подорожей Україною, є однією з найблагополучніших областей країни щодо стану доріг. Головні магістралі Волині вже відремонтовані та зусиллями САД та її підрядників підтримуються у гідному стані. Територіальні дороги теж дбайливо доглядаються. Але, як то кажуть, немає меж в досконалості. Тому на 2022-й рік було заплановано належним чином відремонтувати близько 200 кілометрів волинських доріг. Переважно це мав бути середній поточний, а інколи, – капітальний ремонт. Дорога Т-03-05 входила до цього переліку. Нажаль, через повномасштабне російське вторгнення про всі капітальні плани довелося до певного часу забути. Все, що необхідно, ремонтується ямковим ремонтом за рахунок засобів, що виділяються на експлуатаційне утримання доріг.

Хоча офіційно цього і не повідомляється, але, якщо подивитися на мапу, то ми побачимо, що на цей час головним чином ремонтні зусилля дорожників спрямовані на приведення до ладу доріг, що ведуть у напрямку державного кордону. Це корелює з діяльністю дорожних служб в межах оголошеного Міністерством інфраструктури України проекту покращення умов перетину західних кордонів України “Відкритий кордон”. Територіальні дороги Т-03-05 та Т-03-09, про ремонт якої я повідомляв нещодавно, є дублюючими шляхами під’їзду до міжнародних пунктів перетину кордону “Устилуг” (через Н-22) та “Ягодин” (через М-07) відповідно. Тож незабаром Україна отримає вийняткову прикордонну дорожню інфраструктуру, яка слугуватиме нам не лише в сумні військоі, але й у щасливі мирні часи.

З нещодавніх новин з Волині на нашому сайті: відремонтоване дорожнє покриття двох мостів на трасі М-07 на польському кордоні, відкритий після ремонту міст біля Ківерців на трасі Р-14, відкритий новозбудований проїзд трасою М-07 у Ковельському районі тощо.

Новину повідомила на своїй FB-сторінці Служба автомобільних доріг у Волинській області:

Автошлях Т-03-05: позбуваємось вибоїн на відтинку Іваничі – Павлівка

✔️ Ділянка Іваничі – Павлівка територіального автошляху Т-03-05 Нововолинськ – Іваничі – Павлівка – Локачі, входить до тих майже двох сотень кілометрів волинських доріг державного значення, які планували відновити у 2022 році. На жаль, поки не вдалось через збройну агресію рф.
? Аби забезпечити належне сполучення між цими населеними пунктами Володимир-Волинського району наразі проводимо ліквідацію вибоїн пневмоструменевим методом.
?‍♂️ Працює дві спецмашини підрядного підприємства ТОВ «ЕКСПОДОР». Одна стартувала в селищі Іваничі, інша – у селі Павлівка, ↔️ рухаються назустріч одна одній.
? За три дні роботи ліквідували понад 1130 м2 вибоїн.
⚠️ Задля уникнення неприємностей радимо водіям бути обачними і неухильно дотримуватись дозволеного швидкісного режиму при проїзді ділянок проведення дорожніх робіт.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар