Берегівський район, Закарпатська область

За повідомленням Служби автомобільних доріг у Закарпатській області, в Берегівському районі проводяться роботи з покращення стану дороги на міжнародній трасі ♦ М-25 “КПП «Соломоново» – Велика Добронь – Яноші”, яка проходить поряд з україно-угорським кордоном.

На ділянці між с.Шом та с.Яшоші дорожники з ТОВ «ШБУ-77» укріплюють узбічча з обох боків проїжджої частини щебенево-піщаною сумішшю (ЩПС) та роблять профілактичні роботи системі водовідведення: прочищують та поглиблюють кювети, влаштовують дренажні прорізи, викладені геотекстилем та засипані щебенем. Оскільки ці роботи не потребують особливих погодних умов, то їх можна виконувати и взимку. Це важливо для забезпечення комфорту та безпеки руху транспортним засобам, а також збереження придатного стану дороги, яка раніше була відремонтована. В планах дорожників виконати ці роботи на 25-кілометровому відтинку дороги.

З нещодавніх новин з Закарпаття на нашому сайті: на Рахівщині в горах ремонтують підпірну стінку на трасі Н-09, ремонтують дорогу Т-07-19 на межі Хустського та Берегівського районів, біля Сваляви дорожники роблять підпірну захисну стінку на місцевій дорозі, у Перечині відновлені ремонтні роботи на мості через річку Уж, дорожники ремонтують дорогу біля Берегова, триває ремонт об’їздної Мукачева, після ремонту відкритий для руху Вилоцький міст.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар