Берегівський та Хустський райони, Закарпатська область

За повідомленням Служби автомобільних доріг у Закарпатській області, на територіальній дорозі ♦ Т-07-19 “Іршава – Виноградів” проводяться ремонтні роботи з усунення аварійної ямковості.

На ділянці дороги між населеними пунктами Зарічча Хустського району та Великі Ком’яти Берегівського району включно, працюють робітники та дорожня техніка добре відомої нам по об’єктам на Закарпатті та у Чернігівській області компанія ТОВ “ШБУ-77”. Незадовільний стан дороги на цьому відтинку вимагає асфальтування великими асфальтобетонними картами з підсиленням основи дорожнього одягу. Ямковість та колійність часто утворюється в місцях зі слабкою основою, навіть при якісному асфальтуванні, що ми з вами неодноразово бачили на дорогах, які ремонтуватлися протягом 2016-2018 років.

На кінцеві терміни завершення ремонту дуже впливають погодні умови: для виконання певних робіт дорожники вимушені чекати на сприятливу погоду. Роботи виконуються за кошти, виділені на експлуатаційне утримання дороги.

Автомобільна дорога Т-07-19 має загальну протяжність 23,8 км. та сполучає два райони: відповідно – Берегівський та Хустський. Райони були утворені в 2020 році. До того дорога з’єднувала адміністративні центри ліквідованих нині Виноградівського та Іршавського районів.

З нещодавніх новин з Закарпаття на нашому сайті: біля Сваляви дорожники роблять підпірну захисну стінку на місцевій дорозі, у Перечині відновлені ремонтні роботи на мості через річку Уж, дорожники ремонтують дорогу біля Берегова, триває ремонт об’їздної Мукачева, після ремонту відкритий для руху Вилоцький міст.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар