Чернівецький район, Чернівецька область

Дорога Т-26-08

За кілька днів до відкриття руху через оновлений міжнародний пункт пропуску “Красноїльськ”, на яке очікуємо 10 лиспопада, мостовики компанії ТОВ “Синергія міст”, разом з дорожниками генпідрядника ТОВ «ШБУ-77», завершили ремонт правого проїзду мосту через річку Сирет у місті Сторожинець на територіальній дорозі ♦ Т-26-08 “Сторожинець – КПП «Красноїльськ»” і розпочали демонтажні роботи на лівій його частині. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області, яка є замовником ремонту.

Після завершення робіт на правій (в останньому дописі зазначена ліва частина, але, очевидно, це помилка, тому що в попередніх новинах від САД йшлося саме про праву сторону) частині мосту, на ній відкрито рух транспорту у реверсному режимі. Дорожники ж, у свою чергу, відфрезерували зношене покриття на лівій частині, після чого мостовики демонтували те, що колись виконувало роль розвантажувальної плити прогонової будови. Попереду чекають наступні роботи:

  • армування монолітної залізобетонної плити;
  • бетонування плити;
  • нанесення гідроізоляції;
  • монтаж деформаційних швів;
  • відновлення тротуарної частини;
  • влаштування двох шарів асфальтобетону;
  • встановлення нового бар’єрного та перильного огородження

Існуючий міст у Сторожинці був побудований у 1963 році, а востаннє ремонтувався у 1984-му. Споруда має протяжність 68 метрів, перетинає річку Сирет і веде від Чернівців у напрямку нового міжнародного пункту пропуску «Красноїльськ – Вікову де Сус» на україно-румунському кордоні.

Дорогу Т-26-08, що прямує через Сторожинець від траси Р-62 до нового МПП, розпочали ремонтувати у 2021 році в межах національної програми “Велике Будівництво”. Але, через російсько-українську війну, роботи були призупинені. Тепер, через важливість цієї автодороги для міжнародної логістики у військовий час, середній поточний ремонт її відновився. Також на ній ремонтують міст у с.Чудей, про який в нас також було кілька новин.

З Буковини останім часом мали такі новини: 10 листопада 2022 року відкривається пункт пропуску “Красноїльськ”, ремонтують ділянку гірської дороги Т-26-01 – під’їзд до МПП “Шепіт”, ремонтують дорогу Р-63, яка прямує одразу до трьох міжнародних пунктів пропуску на україно-молдовському кордоні, запрацював перший на Буковині WIM-комплекс зважування в русі, на гірській дорозі Т-26-01 в Карпатах тривало будівництво підпірної стіни з габіонів.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар