Київ

Подільський узвіз GoogleУ Києві тривають ремонтні роботи на Подільському узвозі. Дорожники “Київавтодору” планують переукласти гранітну бруківку проїжджої частини вулиці.

Бруківка на Подільському узвозі вже давно потребувала ремонту. Нарікали на неї навіть водії вантажівок та тролейбусів, а легковики намагалися у будь-який спосіб уникнyти цієї вулиці. І от нарешті 8 липня 2022 року, після завершення аналогічних робіт на Володимирському узвозі, “Київавтодор” силами працівників одного зі своїх районних ШЕУ розпочав ремонт.

Оскільки сама бруківка гранітна, тобто, майже вічна, зазвичай причина проблем з нею – вимивання ущільнюючого розчину між окремими елементами мощення, а також вимивання основи з-під бруківки. Тому бруківку треба розібрати, очистити від розчину, відсортувати. Після цього – відкоригувати “подушку”. Якщо є місцеві просідання та підмиви – з’ясувати їх причини та усунути їх. Виставити наново бордюрний камінь. Оскільки це не капітальний ремонт вулиці, то систему дощового водовідведення міняти не планують. Але водостічні ґратки та каналізаційні люки все одно треба виставити за геодезією та закріпити. І, нарешті, власне, переукладається сама бруківка.

В загальному обсязі планується виконати вищезазначені роботи на площі в 3 500 м2 вулиці. На сьогодні опрацьовано 600 м2 на крайній правій смузі, що веде до Подолу на вулицю Кирилівську. Оскільки Подільський узвіз є важливою та жвавою магістраллю, що з’єднує верхню частину старого Києва з Подолом, то роботи проводяться без повного перекриття руху. Наразі транспорту для двох напрямків залишили дві смуги руху.

Нагадаю, що зараз у Києві ремонтується Дегтярівський шляхопровід, капітально ремонтується вул.Ентузіастів на Русанівці, щойно завершили фінальне асфальтування у межах капітального ремонту вул.Івана Франка та майже завершили ремонт вулиці Льва Толстого. Є інформація про певні роботи з добудови лівобережної розв’язки Дарницького мосту, але у військовий час не бажано вести там ретельні зйомки. Також мої глядачі сповіщують про невеличку активність на вул.Героїв Сталінграду, де теж з минулого року триває капітальний ремонт.

Новиною поділився мер Києва Віталій Кличко на своїй FB-сторінці:

Друзі! Тривають роботи з відновлення покриття з бруківки на Подільському узвозі в столиці. Сьогодні дорожники оновлюють крайню праву смугу дороги в напрямку Подолу – вулиці Кирилівської. Нині розбирають покриття, рівняють бордюри. Наступний етап – оновлення основи проїжджої частини та викладання бруківки.
Загалом плануємо відремонтувати 3,5 тис. квадратних метрів дорожнього покриття узвозу. На сьогодні вже оновили понад 600 квадратних метрів дороги від запланованого обсягу.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар