Київ

У Києві протягом всього літа працівники “Київавтодору” проводять герметизацію тріщин у асфальтобетонному покритті міських вулиць.

Подовжні та поперечні тріщини можуть виникати в дорожньому покритті у місці холодних стиків, а також там, де мали місце деформації дорожньої основи. Зазвичай, вони не створюють незручностей водіям. Але, коли в них потрапляє вода, вона може вимивати подушку під шаром асфальтобетону в теплу пору року та розривати асфальт в морози. Це все досить швидко призводить до виникнення ям та западин, які потребують ремонту. Але, якщо тріщину вчасно помітити, то її можна досить легко та недорого загерметизувати, що суттєво подовжує строк служби покриття до наступного ремонту.

Сучасні технології герметизації швів та тріщин широко застосовуються для експлуатаційного утримання доріг та міських вулиць в Україні і в Києві. Зокрема, дорожники “Київавтодору” використовують американські технології та плавильно-заливальні машини Crafco Super Shot. Герметизація проводиться дорожньою бітумною мастикою.

В 2022-му році вже ліквідовано 128,5 погонних кілометрів тріщин на вулицях столиці.

Зараз у Києві також ремонтується Дегтярівський шляхопровід, капітально ремонтується вул.Ентузіастів на Русанівці, щойно завершили фінальне асфальтування у межах капітального ремонту вул.Івана Франка та тривають роботи з переукладання гранітної бруківки на Подільському узвозі.

Новину повідоміла комунальна корпорація “Київавтодор” на своїй FB-сторінці:

Майже 130 км тріщин залито на столичних дорогах з початку року

Автошляхи столиці ремонтують за американськими технологіями. Дорожники активно використовують плавильно-заливальні машини Crafco Super Shot.
Спецмашини працюють у кожному районі. Вони дозволяють виконувати повний цикл ліквідації тріщин. Санацію виконують дорожньою мастикою.
Із початку року ліквідовано 128,5 км тріщин.
Використання швозаливників дозволяє запобігти передчасному руйнуванню дорожнього покриття й продовжити термін експлуатації асфальтобетону.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар