Світлина Павла Авдокушина

Київ

У Києві завершується капітальний ремонт вулиці Івана Франка, що розташована у самому історічному центрі столиці. Вона протягнулася від вулиці Ярославів Вал до бульвару Тараса Шевченка. Вулиця є “перехідним об’єктом”, тобто її ремонт розпочався торік і має завершитися у липні цього року. Насправді, роботи планувалося скінчити ще навесні, до Дня Киева. Але війна проти російських загарбників дещо скоригувала плани.

Замовником ремонту є комунальна корпорація “Київавтодор». Генеральний підрядник та виконавець дорожних робіт – одеська група компаній “RDS” у особі компанії “Київшляхбуд”, що входить до її складу. 16 липня я докладно розповідав про цей ремонт, а також повідомив новину про відновлення робіт, які не велися з минулої осені.

Отже, минулої суботи дорожники заасфальтували першу з двох ділянок вулиці, на яких ще не було влаштовано фінального шару асфальтобетону. Це був відтинок між вул.Богдана Хмельницького та бул.Тараса Шевченка. Вчора стати до праці шляховим фахівцям не дозволила дощова погода. Тому роботи з асфальтування останньої ділянки від вулиці В’ячеслава Липинського до Ярославового Валу були проведені сьогодні.

Роботи, що залишилися до завершення ремонту вулиці Франка:

  • Завершити облицювання підпірної стінки на розі вул.Франка та Липинського.
  • Доробити бордюр біля сходів там же.
  • Нанести дорожнью розмітку на заасфальтовані ділянки.
  • Відновити декілька фрагментів бруківки тротуару.
  • Зробити прибирання території та вивіз будівельного містечка.

Протягом двох днів роботи я ретельно фільмував увесь робочий процес. Найближчими днями на моєму каналі буде викладено відео-огляд фінального асфальтування.

Наразі зараз у Києві ремонтується Дегтярівський шляхопровід, капітально ремонтується вул.Ентузіастів на Русанівці, майже завершився ремонт вулиці Льва Толстого та перекладають бруківку на Подільському узвозі. Є інформація про деякі роботи з добудови лівобережної розв’язки Дарницького мосту, але у військовий час до цього не варто привертати увагу і, тим більше, вести там ретельні зйомки. Також мої глядачі сповіщують про певну активність на вул.Героїв Сталінграду, де теж з минулого року триває капітальний ремонт.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар