Корюківський район, Чернігівська область

На місцевій дорозі у Сновській громаді Чернігівщини відкрито рух ще одним тимчасовим автомобільним мостом. Про це повідомив очільник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус. Це третій з трьох міст, який був переданий Французькою державою місцевій обласній владі для відновлення сполучення на підпорядкованих їй дорогах. Ще три мости іншої конструкції були також надані Службі автомобільних доріг у Чернігівській області для поновлення сполучення державними дорогами Чернігівщини.

Новий міст має довжину 21 метр. Його прогонова будова аналогічна двом попереднім, про які я розповідав раніше. Вона являє собою сталеву фермну конструкцію з дерев’яним настилом для проїзду автомобілів вагою до 18 тонн. Виокремлених пішохідних тротуарів не має. Ширина проїзної частини дозволяє рух однією смугою, – у реверсному режимі. Про точне місце його розташування не повідомляється з міркувань безпеки. Після усунення військової небезпеки в області міст буде замінено на капітальний.

З нещодавніх новин з Чернігівщини на нашому сайті: другий тимчасовий міст, наданий Управлінню капітального будівництва Чернігівської ОВА французькими партнерами, відкрито у Старому Білоусі. Тимчасовий французький міст змонтовано та відкрито у Новому Білоусі. Відновлено 400-метровий міст через Десну на кордоні з Сумщиною, частково відновлений рух одним з мостів на трасі М-01, також в області продовжують капітально відбудовуватися інші мости, на початку вересня військові мостовики капітально відбудували міст через Остер у Крутах.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар