Полтавський район, Полтавська область

За повідомленням Агентства місцевих доріг (АМД) Полтавської області, спільно з Решетилівською територіальною громадою, на Полтавщині ремонтують ще одну місцеву дорогу ♦ О-1720290 “Покровське – Кукобівка – М-03”. Роботи проводяться біля села Кукобівка в колишньому Решетилівському, а нині – в Полтавському районі.

Дорога О-1720290 має протяжність 7 км., починаться в Покровському від перехрестя з колишньою територіальною дорогою Т-17-18 “Решетилівка – Диканька”, яка після “децентралізації” у 2018 році була переведена у обласне підпорядкування з індексом О-1705071. Вона проходить через с.Кукобівка та закінчується на трасі М-03 “Київ – Полтава – Харків – Довжанський”.

На ділянках з поодинокими ямами та вибоїнами підрядник робить латки з гарячого асфальтобетону. На окремих сильно зруйнованих ділянках старе покриття зфрезеровується, проводиться коригування основи дорожнього одягу з ЩПС, після чого вкладається суцільний шар дрібнозернистого асфальтобетону.

Ділянку ремонту самостійно визначила Решетилівська територіальна громада. Вона ж фінансує ремонтні роботи. АМД виступає в якості замовника та здійснює технічний нагляд. За інформацією замовника, на дорозі працюють 11 одиниць дорожньої техніки.

Ще з нещодавніх новин з Полтавщини: “Onur” ремонтує проблемні ділянки на трасі М-03 “Київ – Полтава – Харків – Довжанський”,  зведена новина про ремонт одразу чотирьох місцевих доріг, також триває ремонт 7-ми місцевих доріг навколо Миргорода, від Лохвиці до Вирішального ремонтують дорогубіля Гребінки відремонтована дорога на Оржицю, в Гадячі відремонтовано міст.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар