Ізюмський район, Харківська область

Сьогодні, 3 листопада 2022 року, за повідомленням Міністерства інфраструктури України, в нещодавно звільненому від російських нацистів Ізюмі відновлений рух трасою ♦ М-03 “Київ – Полтава – Харків – Довжанський” через річку Сіверський Донець.

Капітальний міст у Ізюмі був знищений під час бойових дій та російської окупації. Як і на багатьох інших переправах на деокупованих територіях України, де мости були знищені або пошкоджені, тут у стислі терміни військовими мостовиками з Державної спеціальної служби транспорту (ДССТ) Міністерства Оборони України був побудований тимчасовий міст. За сприяння Служби автомобільних доріг у Харківській області, цивільні дорожньо-будівельні компанії брали участь у підготовці будівельних майданчиків та у облаштуванні під’їзних шляхів.

Міністерство інфраструктури України у своєму дописі зазначає, що зараз на звільненій території Харківщини вже працює 9 тимчасових переправ. Ще на шести об’єктах ведуться будівельні роботи. Загалом же на цих територіях було зруйновано 24 мостові споруди на дорогах державного підпорядкування.

Роботи з розчистки доріг та придорожніх територій, усунення пошкоджень доріг та мостів, і супутньої інфраструктури, розбирання зруйнованих штучних споруд тощо, – тривають щоденно. Для розуміння обсягів цієї діяльності: сьогодні до них було залучено 144 одиниці спеціальної дорожньої техніки та близько трьохсот працівників, а вчора – 311 працівників та 160 одиниць техніки. Роботи проводилися на таких дорогах:
  • М-03 “Київ – Харків – Довжанський”
  • Р-78 “Харків – Зміїв – Балаклія – Гороховатка”
  • Р-79 “М-18 – Сахновщина – Ізюм – Куп’янськ – КПП «Піски»”
  • Н-26 “Чугуїв – Мілове”
  • Т-21-10 “Шевченкове – Балаклія – Первомайський – Кегичівка”
  • Т-21-11 “Чугуїв – Печеніги – Великий Бурлук”
  • Т-21-03 “Харків – Золочів – КПП Олександрівка”

Останні новини з Харківщини на нашому сайті: у балаклії майже змонтували тимчасовий міст через річку Балаклійка, пошкоджений ворожими снарядами міст ремонтують на околиці Чугуєва, біля 8 з 24 зруйнованиїх мостів Харківщини вже зроблені тимчасові переправи, тимчасову переправу влаштовано у с.Козача Лопань, у Вовчанському районі влаштовано тимчасову переправу біля зрунйованого мосту, дорожники продовжують прибирати державні місцеві та комунальні дороги на деокупованих територіях області, розпочалися роботи з розбирання зруйнованих мостових споруд та з відновлення залізничного сполучення.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар